Hotel Lidový dům ***

Hotel Lidový dům ***

nám. Svobody 310, Bzenec
Česká republika

+420 775 500 500

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
16,8 km
Zastávka
0,2 km
Zjazdovka
14,4 km
Bežkovanie
14 km

O ubytovaní

Hotel Lidový dům *** nájdete v centre vinárskej obce Bzenec v Slovácku. Cez leto vás uchváti malebná príroda vinárskeho kraja a krásne výlety na bicykli aj pešo. Zimnú dovolenku si potom môžete spestriť lyžovaním v Ski parku Osvětimany (14 km).

Cyklisti môžu využiť bohaté cyklotrasy v okolí, napríklad trasu Bzenec-Ratíškovice-Rúdnik-Milotice-Vracov-Bzenec alebo Bzenec – Moravský Písek – Veselí nad Moravou. Ak si radi vychutnáte výhľad na krásnu krajinu, navštívte niektorú z neďalekých rozhľadní, napríklad rozhľadu Radošov (14,5 km), Floriánka (12,4 km) alebo Doubí (11,2 km).

Milovníci historických pamiatok zase môžu preskúmať blízke hrady a zámky – ⁠ Bzenecký zámok s krásnym anglickým parkom (700 m), zámok Strážnice (8,8 km) ako sídlo Národného ústavu ľudovej kultúry, zámok Veselí nad Moravou (9,2 km) alebo barokový zámok Milotice (11,7 km).

Nevšedný zážitok vám zaistí plavba po Baťovom kanáli (11,1 km), či už na výletnej lodi alebo napríklad na kanoe. Veľa zábavy si užijete aj v Hodoníne a jeho zoologickej záhrade. Pri nepriazni počasia je potom istotou Aquapark Uherské Hradiště (21,3 km) s vnútornými aj vonkajšími bazénmi a wellness centrom.

Kde budete spať?

Novo zrekonštruovaný hotel ponúka pohodlné ubytovanie v izbách zariadených moderným dreveným nábytkom, posteľou so zdravotným matracom, televíziou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom.

Za príplatok sa môžete ubytovať aj v apartmáne, ktorý je rozdelený na spálňu a obývaciu izbu, z oboch miestností je prístup na priestranný balkón. V kúpeľni navyše nájdete luxusnú hydromasážnu vaňu.

Na čom si pochutnáte?

Na klasickej aj modernej gastronómii si pochutnáte v elegantnej hotelovej reštaurácii s krbom. Tešte sa na výdatné české jedlá aj pokrmy medzinárodnej kuchyne. Zájsť môžete do pivnice zariadenej v štýle prvej republiky, kde sa čapujú pivá z Pilsner Urquell, alebo do vinotéky pod hotelom, ktorá je často miestom vínnych degustácií. V teplých dňoch je k dispozícii aj vonkajšie posedenie.

Kde budete relaxovať?

Hotel nedisponuje vlastným wellness centrom, môžete si však objednať niektorú z masáží, ktorá vám bude poskytnutá na izbe.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je pripravený vonkajší detský kútik s trampolínou a preliezkami.

Overené Travelkingom

“Najväčším lákadlom pobytu v Hoteli Lidový dům *** je rozhodne degustácia vína v štýlovej pivnici, kde bola príjemná klíma, ktorá nás počas tropických letných dní osviežila. K vynikajúcemu vínu patrí aj výborné jedlo, ktoré sme si vychutnali dosýta vďaka lahodnej polpenzii. Musím tiež vyzdvihnúť milý personál, a to ako vo vinárni, tak na recepcii hotela. V komfortných izbách bolo všetko potrebné na pobyt a mňa osobne potešili tvrdé matrace na posteliach. Z výletov môžem odporučiť bzeneckú kaplnku, zámok, jeden z okolitých skanzenov a Bukovanský mlyn.”

Nikol Chrástová - Marketingový tím
Osobne overené v: Júli 2023