Pobyty v termálnych kúpeľoch

Pobyt v bazéne s termálnou vodou zaberá proti stresu, ochorenia kĺbov či kožných problémoch, navyše sa krásne prehrejete. Užite si dovolenku v slovenských, maďarských či poľských kúpeľoch, výber už je na vás.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V hoteli sme si užili parádny víkendový pobyt. Nadšení sme boli z krásnej priestrannej izby s pohodlnou posteľou, vynikajúcej bufetovej stravy, veľkého wellness centra s termálnymi bazénmi i saunovým svetom, a ja osobne aj z kozmetickej procedúry. Potešila nás aj možnosť zahrať si bowling a ochutnať miestne koktaily. Za návštevu stoja aj miestne termálne kúpele.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Palace môžem jedine odporučiť. Hévíz je krásnym kúpeľným mestečkom a jeho najväčšou dominantou je termálne jazero, ktoré nás absolútne očarilo. Určite ho odporúčam navštíviť. Izba v hoteli bola priestranná, dokonca mala aj vlastnú kuchynku. Všetky interiéry boli čisté, personál usmievavý a vždy nám s radosťou vo všetkom vyhovel. Skvelá bola aj strava formou bufetov, na ktorej sme si pochutnali. Celý pobyt hodnotím veľmi pozitívne a rád sa sem zase vrátim.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím


Túžite po zaslúženom oddychu od všetkých problémov a starostí? Nechajte ich odplávať v kúpeľoch a užite si pohodu, akú ste už dlho nezažili. Ak chcete relaxáciu spojiť tiež s posilnením zdravia, navštívte termálne kúpele na Slovensku či v okolí a nechajte na seba pôsobiť zdraviu prospešnú minerálnu vodu z prameňov.

Ako si vybrať ten pravý pobyt v termálnych kúpeľoch?

Relax a pohodu si najlepšie užijete, ak vyrazíte na pobyt do kúpeľov s niekým, kto je vám blízky. Spoločne si tak budete užívať pôsobenie termálnej vody v bazénoch, blahodarné procedúry aj prechádzky kúpeľným parkom a posedenie pri niečom dobrom v kaviarni. Pozrite sa do našej ponuky kúpeľných pobytov pre dvoch a vyrazte na pobyt napríklad so svojou láskou.

Ak patríte k tým skôr narodeným, alebo plánujete pobytom v termálnych kúpeľoch obdarovať svojich rodičov či prarodičov, vyberajte spomedzi pobytov určených pre seniorov. Pobytové balíčky obsahujú procedúry a masáže, ktoré dopomôžu k dlhovekosti. Samozrejmosťou je zdravá strava a skvelé služby.

Chcete do kúpeľov vyraziť najlepšie ešte dnes? Kúpeľné pobyty last minute vás potešia nielen voľnými termínmi, ale tiež zvýhodnenou cenou. Pokiaľ ale na tak rýchlo naplánovanú dovolenku nestihnete zabezpečiť stráženie pre vášho štvornohého miláčika, nezúfajte. Mnoho kúpeľných hotelov víta svojich hostí aj s maznáčikmi, a tak si doprajte pobyt v kúpeľoch aj so psom.

Kam sa vydať na pobyt v termálnych kúpeľoch?

Slovensko sa môže pochváliť viacerými termálnymi kúpeľmi, ktoré kvalitou služieb a procedúr dosahujú svetovú úroveň. Presvedčte sa o tom napríklad počas kúpeľného pobytu v Turčianskych Tepliciach či v Piešťanoch, alebo sa vydajte za termálnou vodou do Podhájskej.

Zahanbiť sa nedá ani susedné Česko, kde kúpeľom kraľujú Karlove Vary či Mariánske Lázně. Ak sa vám ale nechce cestovať ďaleko, zavítajte do Luhačovíc blízko slovenských hraníc.

Znamenité termálne kúpele objavíte tiež v susednom Maďarsku, kde sa môžete vybrať do obľúbeného Egru, Miskolcu, Sárváru, ale aj do kúpeľov priamo v historickej Budapešti.