Kúpeľné pobyty so psom

Chcete vyraziť do kúpeľov a premýšľate, čo so psom? Zoberte ho na dovolenku so sebou a užite si pobyt spoločne. Kúpeľné procedúry síce asi máš maznáčik nedostane, ale v hoteli o neho bude postarané.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Palace môžem jedine odporučiť. Hévíz je krásnym kúpeľným mestečkom a jeho najväčšou dominantou je termálne jazero, ktoré nás absolútne očarilo. Určite ho odporúčam navštíviť. Izba v hoteli bola priestranná, dokonca mala aj vlastnú kuchynku. Všetky interiéry boli čisté, personál usmievavý a vždy nám s radosťou vo všetkom vyhovel. Skvelá bola aj strava formou bufetov, na ktorej sme si pochutnali. Celý pobyt hodnotím veľmi pozitívne a rád sa sem zase vrátim.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“V hoteli sme si užili parádny víkendový pobyt. Nadšení sme boli z krásnej priestrannej izby s pohodlnou posteľou, vynikajúcej bufetovej stravy, veľkého wellness centra s termálnymi bazénmi i saunovým svetom, a ja osobne aj z kozmetickej procedúry. Potešila nás aj možnosť zahrať si bowling a ochutnať miestne koktaily. Za návštevu stoja aj miestne termálne kúpele.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


Neriešte stráženie pre vášho psa a vezmite ho na relaxačnú dovolenku v kúpeľoch so sebou. Síce si procedúry budete užívať bez neho, no v hoteli bude vášho štvornohého miláčika čakať pohodlný pelech a misky na vodu i dobroty. Prechádzky kúpeľnými parkami, výstupy na vyhliadky a vysedávaniach na terasách v reštauráciách či kaviarňach už budete zažívať spoločne.

Kam sa vydať na nezabudnuteľný kúpeľný pobyt so psom?

Mnohé kúpeľné hotely na Slovensku aj v Čechách vítajú svojich štvornohých hostí s otvorenou náručou. Spoznajte tak pohostinnosť napríklad Trenčianskych Teplíc, Dudiniec v Mariánskych Lázňach a okrem leňošenia v termáloch sa vydajte aj na prehliadku prírodných zaujímavostí.

Za hranice sa potom vydajte do Maďarska za vychýrenými termálmi. Vás i vášho najlepšieho kamaráta z ríše zvierat potešia prechádzky okolo jazier či v udržiavaných parkoch. V Poľsku vás zas okrem kúpeľov nadchne krásna príroda. Na juhu krajiny sú kúpeľné mesta vsadené medzi hory, na severe potom môžete urobiť psíkovi radosť prechádzkou po pláži a osviežením sa v mori.