Kúpeľné pobyty so psom

Chcete vyraziť do kúpeľov a premýšľate, čo so psom? Zoberte ho na dovolenku so sebou a užite si pobyt spoločne. Kúpeľné procedúry síce asi máš maznáčik nedostane, ale v hoteli o neho bude postarané.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Úžasný hotel! Termálne kúpele priamo prepojené s hotelom sú plné zaujímavých rastlín, malých i obrovských šmýkačiek, víriviek a bazénov. Polpenzia bola výborná a neuveriteľne bohatá. Navyše máte celý deň neobmedzenú konzumáciu nealko nápojov, kávy a čaju, čo ocenila hlavne moja rodina. Ak plánujete nejaký výlet, určite odporúčam vyraziť sa pozrieť na hrady v Rakúsku (k hraniciam je to len 10 minút) alebo v Őrségu.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Stáció na mňa naozaj zapôsobil a rád ho s čistým svedomím odporučím každému, kto by rád navštívil Budapešť. Je to záruka kvality a navyše za skvelú cenu. Samotná Budapešť je veľmi pekná, prezrel som si centrum mesta, Országház, teda budovu parlamentu, Rybársku baštu a urobil som si aj prechádzku po brehu Dunaja. Vidieť je tu toho ale skutočne veľa, takže sa sem určite budem chcieť ešte vrátiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím


Neriešte stráženie pre vášho psa a vezmite ho na relaxačnú dovolenku v kúpeľoch so sebou. Síce si procedúry budete užívať bez neho, no v hoteli bude vášho štvornohého miláčika čakať pohodlný pelech a misky na vodu i dobroty. Prechádzky kúpeľnými parkami, výstupy na vyhliadky a vysedávaniach na terasách v reštauráciách či kaviarňach už budete zažívať spoločne.

Kam sa vydať na nezabudnuteľný kúpeľný pobyt so psom?

Mnohé kúpeľné hotely na Slovensku aj v Čechách vítajú svojich štvornohých hostí s otvorenou náručou. Spoznajte tak pohostinnosť napríklad Trenčianskych Teplíc, Dudiniec v Mariánskych Lázňach a okrem leňošenia v termáloch sa vydajte aj na prehliadku prírodných zaujímavostí.

Za hranice sa potom vydajte do Maďarska za vychýrenými termálmi. Vás i vášho najlepšieho kamaráta z ríše zvierat potešia prechádzky okolo jazier či v udržiavaných parkoch. V Poľsku vás zas okrem kúpeľov nadchne krásna príroda. Na juhu krajiny sú kúpeľné mesta vsadené medzi hory, na severe potom môžete urobiť psíkovi radosť prechádzkou po pláži a osviežením sa v mori.