Kúpeľné pobyty so psom

Chcete vyraziť do kúpeľov a premýšľate, čo so psom? Zoberte ho na dovolenku so sebou a užite si pobyt spoločne. Kúpeľné procedúry síce asi máš maznáčik nedostane, ale v hoteli o neho bude postarané.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V Hoteli Victoria sme strávili príjemný a odpočinkový pobyt. Personál hotela bol veľmi milý a ochotne nám všetko vysvetlil. Izba bola dostačujúca a príjemným prekvapením bol veľký balkón. Najviac sme boli nadšení z wellness centra. Do sauny sme sa chodili zohriať po kúpaní v osviežujúcich vodách Baltu. Odporúčame navštíviť piesočnú pláž kúsok od hotela, vyskúšať kúpanie v Baltskom mori a zájsť do susedného mesta Kolobreh.”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznícka podpora
Overené Travelkingom

“Lepšie umiestnenie hotela v Karlových Varoch sme si ani nemohli priať! Personál bol veľmi ochotný a vybavenie hotela perfektne prispôsobené na kúpeľný pobyt. Izba bola priestranná a čistá. Potešili nás maličkosti ako misa s ovocím či župany. Raňajky boli bohaté a večere chutné. Procedúry, ktoré sme vyskúšali, nám dodali energiu na prehliadku kúpeľov. Centrum mesta je z hotela vzdialené len pár krokov, takže sme si vychutnali prechádzku pozdĺž rieky aj posedenie s nápojmi v parku vedľa Sadovej kolonády. ”

Fanni Soós
Fanni Soós
Marketingový tím


Neriešte stráženie pre vášho psa a vezmite ho na relaxačnú dovolenku v kúpeľoch so sebou. Síce si procedúry budete užívať bez neho, no v hoteli bude vášho štvornohého miláčika čakať pohodlný pelech a misky na vodu i dobroty. Prechádzky kúpeľnými parkami, výstupy na vyhliadky a vysedávaniach na terasách v reštauráciách či kaviarňach už budete zažívať spoločne.

Kam sa vydať na nezabudnuteľný kúpeľný pobyt so psom?

Mnohé kúpeľné hotely na Slovensku aj v Čechách vítajú svojich štvornohých hostí s otvorenou náručou. Spoznajte tak pohostinnosť napríklad Trenčianskych Teplíc, Dudiniec v Mariánskych Lázňach a okrem leňošenia v termáloch sa vydajte aj na prehliadku prírodných zaujímavostí.

Za hranice sa potom vydajte do Maďarska za vychýrenými termálmi. Vás i vášho najlepšieho kamaráta z ríše zvierat potešia prechádzky okolo jazier či v udržiavaných parkoch. V Poľsku vás zas okrem kúpeľov nadchne krásna príroda. Na juhu krajiny sú kúpeľné mesta vsadené medzi hory, na severe potom môžete urobiť psíkovi radosť prechádzkou po pláži a osviežením sa v mori.