Kúpeľné pobyty so psom

Chcete vyraziť do kúpeľov a premýšľate, čo so psom? Zoberte ho na dovolenku so sebou a užite si pobyt spoločne. Kúpeľné procedúry síce asi máš maznáčik nedostane, ale v hoteli o neho bude postarané.

Načítavam ponuky...
Vedeli ste, že...

Hotel stojí priamo na termálnom prameni, o ktorom sa píše už v dokumentoch pochádzajúcich z 13. storočia. V nich sa odkazuje na kúpeľnú tradíciu oblasti, ktorá siaha až do čias Rímskej ríše.

Overené Travelkingom

“Úžasný hotel! Termálne kúpele priamo prepojené s hotelom sú plné zaujímavých rastlín, malých i obrovských šmýkačiek, víriviek a bazénov. Polpenzia bola výborná a neuveriteľne bohatá. Navyše máte celý deň neobmedzenú konzumáciu nealko nápojov, kávy a čaju, čo ocenila hlavne moja rodina. Ak plánujete nejaký výlet, určite odporúčam vyraziť sa pozrieť na hrady v Rakúsku (k hraniciam je to len 10 minút) alebo v Őrségu.”

Szabolcs Laza
Obchodný tím


Neriešte stráženie pre vášho psa a vezmite ho na relaxačnú dovolenku v kúpeľoch so sebou. Síce si procedúry budete užívať bez neho, no v hoteli bude vášho štvornohého miláčika čakať pohodlný pelech a misky na vodu i dobroty. Prechádzky kúpeľnými parkami, výstupy na vyhliadky a vysedávaniach na terasách v reštauráciách či kaviarňach už budete zažívať spoločne.

Kam sa vydať na nezabudnuteľný kúpeľný pobyt so psom?

Mnohé kúpeľné hotely na Slovensku aj v Čechách vítajú svojich štvornohých hostí s otvorenou náručou. Spoznajte tak pohostinnosť napríklad Trenčianskych Teplíc, Dudiniec v Mariánskych Lázňach a okrem leňošenia v termáloch sa vydajte aj na prehliadku prírodných zaujímavostí.

Za hranice sa potom vydajte do Maďarska za vychýrenými termálmi. Vás i vášho najlepšieho kamaráta z ríše zvierat potešia prechádzky okolo jazier či v udržiavaných parkoch. V Poľsku vás zas okrem kúpeľov nadchne krásna príroda. Na juhu krajiny sú kúpeľné mesta vsadené medzi hory, na severe potom môžete urobiť psíkovi radosť prechádzkou po pláži a osviežením sa v mori.