Dovolenka v poľských kúpeľoch

Túžite po naozaj jedinečnej kúpeľnej dovolenke? Potom vyrazte do jedného z poľských hotelov neďaleko kúpeľov, kde si užijete procedúry, oddych v termálnej vode aj relax v saune či wellness

Načítavam ponuky...


Slováci veľmi dobre poznajú poľské hory, vedeli ste však, že sa do Poľska môžete vydať aj za prechádzkami po kolonádach, procedúrami a popíjaním minerálnych prameňov?

Kam sa vydať na pobyt do kúpeľov v Poľsku?

Kudowa Zdrój sú kúpele staré viac ako 650 rokov a nájdete ich v Kladskom pomedzí. Užijete si tú krásnu prechádzku kolonádou, pokocháte sa kúpeľnou architektúrou a nechýba tu ani pavilón s liečivými prameňmi. Okrem kúpeľného parku Zdrojowy zavítajte aj do miestneho aquaparku.

Polanica-Zdrój je kúpeľné mestečko s krásnymi fontánami a altánkami aj pôvabnou architektúrou, ktorá sa inšpirovala nemeckými domami. Nachádza sa tu tiež niekoľko liečebných stredísk, ktoré využívajú miestne termálne pramene.

Lądek-Zdrój, kúpeľné mestečko s tradíciou, ktorá siaha viac ako 750 rokov späť. Tým sa radí medzi jedny z najstarších kúpeľov v celej Európe. Minerálna liečivá voda má blahodárne účinky vďaka obsahu radónu. Príďte si sem liečbu dopriať aj vy.

Kołobrzeg je kúpeľné mesto hneď z dvoch dôvodov. Pýši sa totiž špecifickou mikroklímou, vďaka ktorej sa mu hovorí aj "klimatické kúpele". Nájdete tu však aj tie klasické s bazénmi a procedúrami.