Dovolenka v poľských kúpeľoch

Túžite po naozaj jedinečnej kúpeľnej dovolenke? Potom vyrazte do jedného z poľských hotelov neďaleko kúpeľov, kde si užijete procedúry, oddych v termálnej vode aj relax v saune či wellness

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V Hoteli Victoria sme strávili príjemný a odpočinkový pobyt. Personál hotela bol veľmi milý a ochotne nám všetko vysvetlil. Izba bola dostačujúca a príjemným prekvapením bol veľký balkón. Najviac sme boli nadšení z wellness centra. Do sauny sme sa chodili zohriať po kúpaní v osviežujúcich vodách Baltu. Odporúčame navštíviť piesočnú pláž kúsok od hotela, vyskúšať kúpanie v Baltskom mori a zájsť do susedného mesta Kolobreh.”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznícka podpora
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Spa Medical Dwór Elizy *** sme si rodinou veľmi užili. Obrovskou výhodou je poloha hotela - len 19 km od hraníc s Českom, a navyše sa nachádza v krásnom prostredí. Izba s prístelkou poskytovala dostatok priestoru pre troch hostí. Mali sme z nej výhľad do kúpeľného parku, kam sme veľmi radi chodili na prechádzky. Raňajky aj večere podávané v modernej reštaurácii mali formu chutného a bohatého bufetu. Každý z nás si tak pri raňajkách aj večeri doprial podľa vlastnej chuti a všetci sme boli nadmieru spokojní.”

Zuzana Košnerová
Zuzana Košnerová
Zákaznícka podpora


Slováci veľmi dobre poznajú poľské hory, vedeli ste však, že sa do Poľska môžete vydať aj za prechádzkami po kolonádach, procedúrami a popíjaním minerálnych prameňov?

Kam sa vydať na pobyt do kúpeľov v Poľsku?

Kudowa Zdrój sú kúpele staré viac ako 650 rokov a nájdete ich v Kladskom pomedzí. Užijete si tú krásnu prechádzku kolonádou, pokocháte sa kúpeľnou architektúrou a nechýba tu ani pavilón s liečivými prameňmi. Okrem kúpeľného parku Zdrojowy zavítajte aj do miestneho aquaparku.

Polanica-Zdrój je kúpeľné mestečko s krásnymi fontánami a altánkami aj pôvabnou architektúrou, ktorá sa inšpirovala nemeckými domami. Nachádza sa tu tiež niekoľko liečebných stredísk, ktoré využívajú miestne termálne pramene.

Lądek-Zdrój, kúpeľné mestečko s tradíciou, ktorá siaha viac ako 750 rokov späť. Tým sa radí medzi jedny z najstarších kúpeľov v celej Európe. Minerálna liečivá voda má blahodárne účinky vďaka obsahu radónu. Príďte si sem liečbu dopriať aj vy.

Kołobrzeg je kúpeľné mesto hneď z dvoch dôvodov. Pýši sa totiž špecifickou mikroklímou, vďaka ktorej sa mu hovorí aj "klimatické kúpele". Nájdete tu však aj tie klasické s bazénmi a procedúrami.