Dovolenka v poľských horách

Vydajte sa do nespútanej prírody poľských hôr a zažite aktívnu dovolenku presne podľa vašich predstáv. Vydajte sa na výlet do folklórneho mestečka Zakopane, objavte čaro čorštýnského jazera, alebo sa len tak prejdite.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Už keď sme prichádzali, nadchlo nás nádherné prostredie, v ktorom je hotel umiestnený. Potešila nás veľká izba v modernom dizajne a tiež parádne wellness centrum s bazénom. Plus dávam aj za výbornú polpenziu - vždy bolo z čoho vyberať a všetko, čo sme skúsili, nám chutilo.”

Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Krásny horský hotel, dostali sme veľkú a štýlovo vybavenú izbu. Z vírivky je krásny výhľad na okolité pohorie s Giewontom. Kuchyňu tu majú veľmi kvalitnú, s veľkým výberom pri raňajkách aj večeri a opäť s krásnymi výhľadmi cez veľké okná do prírody. Plus možnosť raňajkovať na terase, to bolo skvelé. Milovníkom hôr odporúčam vyraziť na vrchol Wielki Giewont s nadmorskou výšku 1895 m.”

Nikola Průdková
Finančný tím


Poľsko nie je len Krakov a Baltské more, nájdete tu aj skutočne nádherné hory, ktoré priamo nabádajú na návštevu. V lete si tu užijete turistiku a cyklistiku, v zime zase lyžovanie v jednom z mnohých ski areálov.

Relaxácia v horskej prírode v Poľsku

Veľkej obľube sa tešia predovšetkým poľské Tatry, ktorým kraľuje mestečko Zakopané. Okrem neho a krásnych kopcov tu nájdete hneď niekoľko parádnych termálnych kúpeľov i aquaparkov a množstvo ski areálov.

Krásne sú tiež poľské Beskydy s vodopádmi, horami a aquaparkami. Výhodou je, že sa nachádzajú blízko hraníc s Českom a tak za dovolenku v Poľsku nemusíte jazdiť ďaleko do vnútrozemia.

Len pár kilometrov od českých hraníc ležia tiež poľské Krkonoše, Národný park Stolové hory a priľahlé kúpeľné mestečká ako Kudowa-Zdroj či Polanica-Zdroj.