Dovolenka v poľských horách

Vydajte sa do nespútanej prírody poľských hôr a zažite aktívnu dovolenku presne podľa vašich predstáv. Vyrazte sa na výlet do folklórneho mestečka Zakopané, objavte čaro čorštýnského jazera, alebo sa len tak poprechádzajte.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol skvelý, veľmi sme si ho užili. Počasie nám prialo, takže sme mohli podnikať výlety do okolia, ale aj v prípade, že počasie nevyjde, sa dá v hoteli stráviť krásny pobyt, dopriať si wellness a oddýchnuť si. Jedlo hodnotíme ako luxusné, veľmi dobrá kvalita a obrovský výber. Počas nášho pobytu bol hotel skoro plný, a pritom nikdy nič nechýbalo. Aj wellness sme si mohli v pokoji užiť. A personál bol veľmi ústretový a milý. Už teraz sa tešíme, až sa sem zase vrátime, pretože toto rozhodne nebol náš posledný pobyt v tomto hoteli.”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Už keď sme prichádzali, nadchlo nás nádherné prostredie, v ktorom je hotel umiestnený. Potešila nás veľká izba v modernom dizajne a tiež parádne wellness centrum s bazénom. Plus dávam aj za výbornú polpenziu - vždy bolo z čoho vyberať a všetko, čo sme skúsili, nám chutilo.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


Poľsko nie je len Krakov a Baltské more, nájdete tu aj skutočne nádherné hory, ktoré priamo pozývajú na návštevu. V lete si tu užijete turistiku a cyklistiku, v zime zase lyžovanie v jednom z mnohých ski areálov.

Kam vyraziť na najlepšiu dovolenku v poľských horách?

Veľkej obľube sa tešia predovšetkým poľské Tatry, ktorým kraľuje mestečko Zakopané. Okrem neho a krásnych kopcov tu nájdete hneď niekoľko parádnych termálnych kúpeľov i aquaparkov a množstvo ski areálov.

Krásne sú tiež poľské Beskydy s vodopádmi, horami a aquaparkami. Výhodou je, že sa nachádzajú blízko hraníc s Českom a tak za dovolenku v Poľsku nemusíte jazdiť ďaleko do vnútrozemia.

Len pár kilometrov od českých hraníc ležia tiež poľské Krkonoše, Národný park Stolové hory a priľahlé kúpeľné mestečká ako Kudowa-Zdroj či Polanica-Zdroj.