Pobyt s poznávaním historických miest

Lákajú vás príbehy z dôb minulých? Či už ste na históriu laici alebo profesionáli, pobyt za poznaním historických miest je pre vás ten pravý. Poodhaľte niektoré z mnohých tajomstiev európskych miest, hradov a zámkov, ale aj nenápadných miest, ktoré svoje dejiny stále starostlivo strážia.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Stáció na mňa naozaj zapôsobil a rád ho s čistým svedomím odporučím každému, kto by rád navštívil Budapešť. Je to záruka kvality a navyše za skvelú cenu. Samotná Budapešť je veľmi pekná, prezrel som si centrum mesta, Országház, teda budovu parlamentu, Rybársku baštu a urobil som si aj prechádzku po brehu Dunaja. Vidieť je tu toho ale skutočne veľa, takže sa sem určite budem chcieť ešte vrátiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Ubytovanie v Hoteli Grand **** aj Český Krumlov nás nadchli natoľko, že sa nám nechcelo ani odchádzať domov. Poloha hotela priamo na námestí je ideálnym východiskovým bodom na prechádzky malebnými uličkami a na návštevu zámku. Do izby v depandancii nás doviedla veľmi milá pani recepčná. Výborné raňajky sme si vychutnávali v záhradke s výhľadom na historické námestie. Ako netradičnú prehliadku mesta odporúčame vyskúšať plavbu na plti. Ubytovanie aj návštevu Českého Krumlova všetkým vrelo odporúčame!”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznícka podpora


Vedeli ste, že v susednej Českej republike sa nachádza 16 miest zapísaných na Zozname svetového dedičstva UNESCO? Vydajte sa za niektorým z nich a poznávajte historické miesta, za ktorými sa schádzajú turisti z celého sveta.

Kam za UNESCO pamiatkami v Česku?

A pri tom rozhodne nekončíme!

S Travelkingom sa za históriou môžete vydať aj do zahraničia. Skúste napríklad víkendový pobyt v Krakove alebo v Budapešti.