Pobyt so zapožičaním Nordic Walking palíc

Krásna príroda, zdravý pohyb a aktívny oddych – to všetko vás čaká, pokiaľ si vyberiete pobyt so zapožičaním Nordic Walking palíc. Na prechádzkach nádhernou krajinou na Slovensku aj v zahraničí spoznáte množstvo zaujímavých miest a zároveň to prospeje vášmmu telu. Tak kam to bude?

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si skutočne užili. Hotel sa nachádza na krásnom mieste - výhľady z okien do krajiny boli úžasné. Izba bola priestranná, čistá, dokonca aj s gaučom a televíziou, čo skvele poslúžilo večernému odpočinku. Každé ráno sme sa tešili na vynikajúce raňajky, zvlášť na koláče. V okolí hotela je veľa miest, ktoré stojí za to vidieť, a od preskúmavania nás neodradilo ani daždivé počasie. Odporúčame hlavne prechádzku k liečivým jesenickým prameňom.”

Alex Bendová
Alex Bendová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Prostredie hotela v pokojnej časti lesoparku ma nadchlo. Hotel je ako stvorený pre rodiny s deťmi. Dostatočne sa tu vyšantia na rôznych miestach - vo wellness, detskom kútiku, v herni a na vonkajšom ihrisku s preliezačkami a na obrovskej šachovnici. A zabavia sa tu aj dospelí. Užili sme si relaxáciu vo wellness, spoločné chvíľky v herni a s radosťou sme navštívili aj bar s výbornými miešanými nápojmi. V okolí hotela je dostatok náučných chodníkov, kde je možné vypotiť výbornú a bohatú hotelovú stravu. Sem sa ešte rozhodne vrátime.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Neradi leňošíte a dovolenku bez pohybu si neviete predstaviť? Potom sú pre vás pobyty s možnosťou zapožičania Nordic Walking palíc tou správnou voľbou. Palice pre tzv. severskú chôdzu, ktorá prospieva zdraviu celého tela a fyzickej kondícii, si jednoducho požičiate vo svojom ubytovaní.

Pobyt s Nordic Walking palicami prospeje vášmu zdraviu

Ak sa vydáte na prechádzku s Nordic Walking palicami, potešíte svoje telo i dušu. Táto obľúbená fyzická aktivita zapája do pohybu celé telo, a tak posilňuje svalstvo a prispieva k celkovej zdravotnej kondícii. Chôdza v tichu prírody vám prospeje aj psychicky, preukázateľne znižuje stres a pomôže vám aspoň na chvíľu zabudnúť na všedné starosti.

Možnosť rekreácie v prírode skvele dopĺňajú wellness služby, ktoré si doprajete po návrate z dobrodružných výletov. Oddýchnete si vo vírivke, prehrejete unavené telo v saune alebo sa necháte rozmaznávať profesionálnymi masérmi.