Pobyty pre seniorov

Vyberte si z ponuky pobytov, ktoré by vám mohli pripadať lákavé, pretože súčasťou balíčka je plná penzia, vstup do kúpeľov, wellness či kúpeľné procedúry, alebo je tu možný pobyt pre jedného.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. S kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj v kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Personál hotela bol veľmi milý a oznámil nám všetky potrebné informácie. Izba bola pekná a moderne zariadená. Najviac nás v ňom zaujali vonkajšie elektrické žalúzie, ktoré v letných mesiacoch určite ocenia všetci. S polpenziou formou bufetu sme boli spokojní. Na raňajky aj večere bol bohatý výber slaných i sladkých dobrôt. Kúpele sme si tiež veľmi užili. Vzhľadom na nízky počet návštevníkov sme mali občas bazén sami pre seba. Stihli sme aj niekoľko výletov po okolí. Najviac sa nám páčil ten k Balatonu. Z pobytu sme odchádzali nadšení a oddýchnutí.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznícka podpora


Jeseň života si treba užiť naplno. Doprajte preto sebe alebo svojim rodičom či prarodičom zaslúžené rozmaznávanie počas liečebných procedúr v kúpeľoch alebo počas wellness pobytu a spoznávanie krás historických miest u nás i v zahraničí. Mnohé hotely i penzióny ponúkajú aj špeciálne pobytové balíčky určené pre seniorov, ktoré sa postarajú o delikátnu stravu spĺňajúcu špecifické požiadavky, pohodlné ubytovanie a samozrejme aj množstvo relaxačných či ozdravných procedúr, zábalov a masáží. Tak kam to bude?

Kam sa vydať za najlepšími kúpeľnými pobytmi pre seniorov?

Na Slovensku patria medzi najobľúbenejšie destinácie jednoznačne oblasti blízko termálnych prameňov. Príjemná atmosféra kúpeľného mesta, množstvo skvelých reštaurácii a slávne kúpele sú presne tým, čo si v Trenčianskych Tepliciach pochvaľujú návštevníci každého veku. Vlastné wellness centrum a širokú ponuku procedúr nájdete taktiež v mnohých tunajších hoteloch. Relax v ozdravnej vode a prechádzky popri nevšedných travertínoch si dosýta užijete v Dudinciach, kde sa o procedúry postarajú miestne vychýrené kúpele. Ak ale túžite po oddychu vo vode ako z Mŕtveho mora, stačí sa vydať do Podhájskej s unikátnym termálnym prameňom. V obci nezabudnite navštíviť ani štýlové Rímske kúpele.

Hotovým rajom termálov a kúpeľov je naše susedné Maďarsko. Či už sa vyberiete do obľúbeného Miskolca s jaskynnými kúpeľmi, do Sárváru s preslávenými termálmi alebo k Balatonu, určite neurobíte krok vedľa. Maďarské kúpele a hotely sú známe profesionálnym personálom, skvelými službami a hlavne blahodárnou vodou pre telo i myseľ.

V Česku si zase starší návštevníci najviac pochvaľujú jediné kúpeľné mestečko na Morave - Luhačovice. Rekreanti sa sem radi vracajú za kúpeľnými procedúrami, krásnou kolonádou aj zámkom Luhačovice. Nemenej vyhľadávané sú hotely nachádzajúce sa v takzvanom “Kúpeľnom trojuholníku”, ktorý tvoria slávne mestá Mariánske Lázně, Františkovy Lázně a Karlove Vary.