Black Travelday je nový Black Friday

Prepadajú vás čierne myšlienky, že ste si tento rok neužili poriadnu dovolenku? Máme pre vás niečo, čo vás rozveselí! Po roku opäť štartuje náš Black Travelday, počas ktorého môžete so zľavou uloviť trebárs prvé vianočné darčeky pre vašich blízkych alebo si vybrať zaslúženú dovolenku - len tak sami pre seba. V našej Black Friday ponuke nájdete tie najobľúbenejšie pobyty našich zákazníkov a taktiež balíčky s parádnou zľavou.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil aj v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Black Friday je americký fenomén, ktorý každoročne priťahuje pozornosť nás všetkých. A nevyhol sa ani Travelkingu! Koná sa každý rok, vždy nasledujúci deň po americkom sviatku Vďakyvzdania, teda obvykle „posledný piatok v novembri“. Poďte preskúmať tie najlepšie cestovateľské ponuky, ktoré vám nemôžu uniknúť. A aj tu platí snáď viac ako kdekoľvek inde - kto skôr príde, ten skôr berie. Teda, cestuje.

Prvé vianočné darčeky za neprekonateľné ceny

Počas Black Friday si môžete vybrať z desiatok atraktívnych ponúk na rôzne druhy pobytov. Nezáleží, či hľadáte letnú dovolenku v Chorvátsku, alebo krátky výlet už nasledujúci víkend. Nezáleží, či hľadáte dovolenku pre celú rodinu, alebo vynikajúci darček pre vašich rodičov. Naše Black Friday akcie majú všetko.

Využite možnosti skvelých zliav na exkluzívne pobyty a užívajte si tak plody vášho novembrového nakupovania pokojne ešte rok po tom. Mnoho pobytov má dlhú platnosť!