Pobyt pre rodičov

Najdôležitejší ľudia v našom živote si zaslúžia to najlepšie. Doprajte im darček, aký od nikoho nedostanú - nezabudnuteľné zážitky. Behom pobytu si môžu po dlhej dobe užiť chvíle venované len sebe a oddychu, alebo znovu zažijú dni plné dobrodružstiev ako na začiatku vzťahu.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Doprajte svojim rodičom to, čo si zaslúžia: pobyt plný relaxácie, možností na regeneráciu a príležitostí sa plne sa sústrediť na svoje vlastné potreby a blaho. Darujte svojim rodičom pobyt s Travelkingom, a pripravte im tak oázu pokoja a starostlivosti, ktorá im umožní sa na chvíľu vzdialiť od každodenného zhonu a plne sa ponoriť do starostlivosti o seba.

Únik z reality na jednotku

Skúste pozrieť po víkendových wellness pobytoch. Rodičia v piatok vyrazia a v nedeľu sa vrátia ako znovuzrodení. Čo tak napríklad Karlove Vary alebo Luhačovice?

Počas takého pobytu si užijú wellness procedúry, sauny, prípadne aj masáže. A keď vyberiete pekný pobyt v prírode, iste si vychutnajú aj spoločné prechádzky v nádhernom prostredí na čerstvom vzduchu. Alebo po pláži? Pokiaľ chcete svojim rodičom dopriať dlhšiu dovolenku ako len na víkend, pozrite sa napríklad na naše pobyty v Chorvátsku.

Vyberajte pokojne aj podľa druhu stravovania: plná penzia, polpenzia, iba raňajky v cene, alebo rovno all-inclusive? Len vy poznáte vašich rodičov najlepšie, preto vyberte, či potrebujú kompletný servis, alebo radi spoznávajú miesto cez tunajšiu gastronómiu.

Na Travelkingu nájdete širokú škálu možností, aby ste si mohli vybrať to, čo najlepšie vyhovuje vašim individuálnym potrebám.