Víkendové wellness pobyty

Ste neustále v jednom kole a cítite, že by už by ste si radi dopriali poriadny odpočinok? Vydajte sa na víkendový wellness pobyt a poriadne si dobite baterky! Relaxácia v saune, vírivke alebo bazéne zaručene prospeje vášmu telu aj duši.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Krásny horský hotel, dostali sme veľkú a štýlovo vybavenú izbu. Z vírivky je krásny výhľad na okolité pohorie s Giewontom. Kuchyňu tu majú veľmi kvalitnú, s veľkým výberom pri raňajkách aj večeri a opäť s krásnymi výhľadmi cez veľké okná do prírody. Plus možnosť raňajkovať na terase, to bolo skvelé. Milovníkom hôr odporúčam vyraziť na vrchol Wielki Giewont s nadmorskou výšku 1895 m.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finančný tím
Overené Travelkingom

“Hotel leží ďalej než ostatné hotely v Alpách, kam väčšinou jazdievame, ale tá hodina cesty navyše stála za to. V hoteli bola domáca atmosféra. Osobne mám rád veľké izby s balkónom, čo sme tu aj dostali. Hotel navyše leží v malej dedinke uprostred veľkého areálu, takže je tam naozaj pokoj a človek sa extrémne dobre vyspí. A z balkóna ho ráno poteší výhľad na slnkom zaliate hory. Pobyt bol super aj so psom, blízko je les a rieka. Strava bola skvelá a celkový dojem fakt dobrý.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajiteľ Travelkingu


Radi by ste si poriadne oddýchli, ale poriadna dovolenka je v nedohľadne? Potom sú pre vás skvelým riešením víkendové wellness pobyty. Zázemie so saunou, vírivkou alebo bazénom je pri týchto pobytoch priamo súčasťou hotela, takže to za dokonalým relaxom budete mať zo svojej izby doslova pár krokov. Uvidíte, že aj jediný odpočinkový víkend bude stačiť na to, že sa v pondelok budete cítiť ako nový človek!

Kam na víkendový wellness pobyt?

Iba jedenásť z európskych kúpeľných miest bolo zapísaných na Zoznam svetového dedičstva UNESCO. A hneď tri z nich sa nachádzajú priamo v susednej Českej republike! Na zoznam boli zaradené všetky mestá takzvaného západočeského kúpeľného trojuholníka: Karlove Vary, Mariánske Lázně a Františkovy Lázně. Výnimočná kombinácia množstva liečivých termálnych prameňov, špičkových kúpeľných služieb, unikátnej architektúry a čerstvého vzduchu zaručuje dokonalý wellness víkend v akomkoľvek ročnom období.

Pokiaľ máte radšej pokojnejšiu atmosféru a vychýrenéé české kúpeľné mestá sú pre vás príliš ďaleko, odporúčame vyraziť na wellness víkend u nás na Slovensku. Perfektný oddych v akomkoľvek počasí si užijete nielen pri termálnych kúpeľoch, ale aj v Tatrách, kde o wellness hotely tiež nie je núdza.