Víkendové wellness pobyty

Ste neustále v jednom kole a cítite, že by už by ste si radi dopriali poriadny odpočinok? Vydajte sa na víkendový wellness pobyt a poriadne si dobite baterky! Relaxácia v saune, vírivke alebo bazéne zaručene prospeje vášmu telu aj duši.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza hneď pri pobrežnej promenáde a kamienkovej pláži. Medzi vodné atrakcie patrí vnútorný a vonkajší bazén a, samozrejme, more. Izba bola priestranná s veľkým balkónom a výhľadom na more aj ostrov Pag. Skvele som si v ňom oddýchol, najmä vďaka dobrej klimatizácii. Jedlo formou all inclusive bufetov bolo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje sú v cene od rána do večera, takže sa počas dovolenky nemusíte báť ani smädu. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou naozaj výnimočnou časťou Chorvátska, ktorú odporúčam navštíviť loďou Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál v hoteli bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil napríklad v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Radi by ste si poriadne oddýchli, ale poriadna dovolenka je v nedohľadne? Potom sú pre vás skvelým riešením víkendové wellness pobyty. Zázemie so saunou, vírivkou alebo bazénom je pri týchto pobytoch priamo súčasťou hotela, takže to za dokonalým relaxom budete mať zo svojej izby doslova pár krokov. Uvidíte, že aj jediný odpočinkový víkend bude stačiť na to, že sa v pondelok budete cítiť ako nový človek!

Kam na víkendový wellness pobyt?

Iba jedenásť z európskych kúpeľných miest bolo zapísaných na Zoznam svetového dedičstva UNESCO. A hneď tri z nich sa nachádzajú priamo v susednej Českej republike! Na zoznam boli zaradené všetky mestá takzvaného západočeského kúpeľného trojuholníka: Karlove Vary, Mariánske Lázně a Františkovy Lázně. Výnimočná kombinácia množstva liečivých termálnych prameňov, špičkových kúpeľných služieb, unikátnej architektúry a čerstvého vzduchu zaručuje dokonalý wellness víkend v akomkoľvek ročnom období.

Pokiaľ máte radšej pokojnejšiu atmosféru a vychýrenéé české kúpeľné mestá sú pre vás príliš ďaleko, odporúčame vyraziť na wellness víkend u nás na Slovensku. Perfektný oddych v akomkoľvek počasí si užijete nielen pri termálnych kúpeľoch, ale aj v Tatrách, kde o wellness hotely tiež nie je núdza.