Víkendové wellness pobyty

Ste neustále v jednom kole a cítite, že by už by ste si radi dopriali poriadny odpočinok? Vydajte sa na víkendový wellness pobyt a poriadne si dobite baterky! Relaxácia v saune, vírivke alebo bazéne zaručene prospeje vášmu telu aj duši.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Radi by ste si poriadne oddýchli, ale poriadna dovolenka je v nedohľadne? Potom sú pre vás skvelým riešením víkendové wellness pobyty. Zázemie so saunou, vírivkou alebo bazénom je pri týchto pobytoch priamo súčasťou hotela, takže to za dokonalým relaxom budete mať zo svojej izby doslova pár krokov. Uvidíte, že aj jediný odpočinkový víkend bude stačiť na to, že sa v pondelok budete cítiť ako nový človek!

Kam na víkendový wellness pobyt?

Iba jedenásť z európskych kúpeľných miest bolo zapísaných na Zoznam svetového dedičstva UNESCO. A hneď tri z nich sa nachádzajú priamo v susednej Českej republike! Na zoznam boli zaradené všetky mestá takzvaného západočeského kúpeľného trojuholníka: Karlove Vary, Mariánske Lázně a Františkovy Lázně. Výnimočná kombinácia množstva liečivých termálnych prameňov, špičkových kúpeľných služieb, unikátnej architektúry a čerstvého vzduchu zaručuje dokonalý wellness víkend v akomkoľvek ročnom období.

Pokiaľ máte radšej pokojnejšiu atmosféru a vychýrenéé české kúpeľné mestá sú pre vás príliš ďaleko, odporúčame vyraziť na wellness víkend u nás na Slovensku. Perfektný oddych v akomkoľvek počasí si užijete nielen pri termálnych kúpeľoch, ale aj v Tatrách, kde o wellness hotely tiež nie je núdza.