Dovolenka v termálnych kúpeľoch na Slovensku

More na Slovensku?! Vôbec nám nemusí chýbať - máme predsa desiatky termálnych prameňov s liečivou vodou, ktoré napájajú kúpaliská aj kúpele po celej krajine. Vydajte sa do tých najlepších a nechajte sa rozmaznávať účinkami vody aj ozdravných procedúr. Uvidíte, že sa domov vrátite ako znovuzrodení.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Quatro je naším partnerom v Travelkingu už od roku 2014 a má tisíce spokojných zákazníkov. Aj ja sám som tam bol už niekoľkokrát. Quatro je pre mňa istota - vždy čisté, cenovo dostupné ubytovanie s milým personálom. A vďaka tomu, že ide o viac penziónov, vždy nájdete nejaké voľné termíny.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajiteľ Travelkingu


Blahodarné účinky vody sa na liečbu rôznych neduhov využívajú snáď už od počiatku ľudstva. Dnešné metódy ako prinavrátiť zdravie sú už v mnohom sofistikovanejšie ako kedysi a okrem fyzického zdravia vám navodia aj duševnú pohodu. Doprajte si špičkovú starostlivosť a vydajte sa na zaslúžený pobyt do kúpeľov - a to priamo u nás na Slovensku!

Kde si užijete ten najlepší kúpeľný pobyt na Slovensku?

K dokonalému kúpeľnému pobytu patria bazén plný liečivej vody, relaxačné procedúry v podobe zábalov, kúpeľov či inhalácii, kúpeľné oblátky aj prechádzky po uličkách kúpeľných miest a posedenie na terase kavarničky. Toto všetko (a ešte omnoho viac) zažijete napríkald v Piešťanoch či Trenčianskych Tepliciach. Ochutnajte miestne pramene, prejdite sa po Kolonádovom moste alebo si pozrite plakety s menami známych hercov na legendárnom Moste slávy. V oboch mestách si zo širokej ponuky vyberie skutočne každý - nájdete tu ako pobyty pre seniorov, tak aj relaxačné pobyty pre zamilované páry.

Termály sú ideálnou voľbou aj vtedy, ak hľadáte miesto vašej letnej dovolenky. Vydajte sa za šantením vo vode aj opaľovaním na termálne kúpalisko v Dunajskej Strede či do Podhájskej a nechajte na seba pozitívne pôsobiť nielen miestnu vodu, ale tiež slnko. Vaše deti tu potešia tie tobogany, zatiaľ čo vy si budete užívať pohodu v relaxačnom bazéne. Ak by vám náhodou predsa len nevyšlo počasie, bežte sa skryť do wellness centra - vo vírivke či príjemne vyhriatej saune je predsa skvele v každom ročnom období.

Aké ďalšie termálne kúpele sa ešte oplatí navštíviť na Slovensku? Prečítajte si o nich v našom článku 8 NAJlepších kúpeľov, kde sa budete cítiť ako znovuzrodený.