Letná dovolenka na Slovensku 2023

Za najlepším letom nemusíte chodiť ďaleko. Prírodné kúpaliská aj termálne aquaparky, nádherné turistické trasy vedúce na majestátne hory i kopčeky zmrzliny počas prechádzky historickými mestami - to všetko nájdete aj u nás. Letu na Slovensku sa nič nevyrovná!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Na Chatu Koliesko sa rád vraciam, má nezameniteľnú atmosféru a zaujímavú históriu. Je to rodinná chata, ktorá sa dedí z generácie na generáciu a v minulosti dokonca vyhorela. V zime z nej môžete vyjsť rovno v lyžiarkach a v lete je skvelým východiskovým bodom pre turistiku. Kuchárom je tu samotný pán majiteľ Kšiňan, ktorý varí naozaj skvele. Na Koliesku som ochutnal najlepšie pečené rebrá v živote. Spoločne s personálom vytvára pán majiteľ vrelú rodinnú atmosféru.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajiteľ Travelkingu
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Ušetrite si dlhé hodiny cestovania či šoférovania a vyrazte radšej za krásami Slovenska. Uprostred horúceho leta vám aj vašej rodine skvele padne ako turistika v horách, tak kúpanie sa v termáloch, aquaparkoch alebo na prírodných kúpaliskách, ktorých máme na Slovensku neúrekom. Tak kam sa vyberiete najprv?

Vyrazte k vode aj do hôr

Zimné uzávierky turistických chodníkov sa už končia a príroda nám znovu ukazuje svoje najkrajšie zákutia. Poďte sa cez horúce dni schladiť do hlbokého lesa a medzi skaly počas turistiky. Vo Vysokých Tatrách vám počas túry skvele padne tiež osvieženie nôh v horskom potôčiku a nezabudnuteľné výhľady na naše najvyššie štíty. Slovenský raj je v lete znovu možné preskúmať po spleti rebríkov, lávok a stúpaní, ktoré vedú ponad vodopády a potoky. Lezenie po niektorých trasách sa bude páčiť aj odvážnejším deťom, a tak svoje ratolesti nenechávajte doma.

Milovníkom relaxu i zábavy pri vode sa bude určite páčiť dovolenka blízko termálov. Turčianske Teplice milujú návštevníci každého veku. Tých najmenších tu nadchnú 2 fantastické tobogany a šmýkačky. Dospelí si zas nevedia vynachváliť relax v Spa zóne s liečivou vodou. Na svoje si prídete tiež v Patinciach a Dunajskej Strede, kde k termálom taktiež patrí aj kúpalisko stvorené na letné radovánky a opaľovanie sa.