Letná dovolenka na Slovensku 2022

Za najlepším letom nemusíte chodiť ďaleko. Prírodné kúpaliská aj termálne aquaparky, nádherné turistické trasy vedúce na majestátne hory i kopčeky zmrzliny počas prechádzky historickými mestami - to všetko nájdete aj u nás. Letu na Slovensku sa nič nevyrovná!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Aj keď nám celý jeden deň pršalo, bolo tu veľa možností, ako sa zabaviť. Výhľad z izby sme mali priamo na Tatry a večerné posedenie s pohárom prosecca bolo úchvatné. Potešilo nás aj wellness s bazénom a vírivkou. Polpenzia bola dostačujúca a chutná. V okolí hotela je mnoho atrakcií. Hneď cez cestu je bobová dráha, kde sme zažili poriadnu dávku adrenalínu, neďaleko je aj Belianska jaskyňa. Celkovo sme s pobytom v Hoteli Tulipán boli veľmi spokojní a za seba aj partnerku pobyt tu môžem jedine odporučiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím


Ušetrite si dlhé hodiny cestovania či šoférovania a vyrazte radšej za krásami Slovenska. Uprostred horúceho leta vám aj vašej rodine skvele padne ako turistika v horách, tak kúpanie sa v termáloch, aquaparkoch alebo na prírodných kúpaliskách, ktorých máme na Slovensku neúrekom. Tak kam sa vyberiete najprv?

Vyrazte k vode aj do hôr

Zimné uzávierky turistických chodníkov sa už končia a príroda nám znovu ukazuje svoje najkrajšie zákutia. Poďte sa cez horúce dni schladiť do hlbokého lesa a medzi skaly počas turistiky. Vo Vysokých Tatrách vám počas túry skvele padne tiež osvieženie nôh v horskom potôčiku a nezabudnuteľné výhľady na naše najvyššie štíty. Slovenský raj je v lete znovu možné preskúmať po spleti rebríkov, lávok a stúpaní, ktoré vedú ponad vodopády a potoky. Lezenie po niektorých trasách sa bude páčiť aj odvážnejším deťom, a tak svoje ratolesti nenechávajte doma.

Milovníkom relaxu i zábavy pri vode sa bude určite páčiť dovolenka blízko termálov. Turčianske Teplice milujú návštevníci každého veku. Tých najmenších tu nadchnú 2 fantastické tobogany a šmýkačky. Dospelí si zas nevedia vynachváliť relax v Spa zóne s liečivou vodou. Na svoje si prídete tiež v Patinciach a Dunajskej Strede, kde k termálom taktiež patrí aj kúpalisko stvorené na letné radovánky a opaľovanie sa.