Letná dovolenka na Slovensku 2022

Za najlepším letom nemusíte chodiť ďaleko. Prírodné kúpaliská aj termálne aquaparky, nádherné turistické trasy vedúce na majestátne hory i kopčeky zmrzliny počas prechádzky historickými mestami - to všetko nájdete aj u nás. Letu na Slovensku sa nič nevyrovná!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Najväčšími perlami nášho pobytu v ikonickom Hoteli Patria **** boli vynikajúca polpenzia v Slnečnej reštaurácii, milý a ochotný personál aj rozsiahle wellness centrum s množstvom zákutí pre odpočinok po náročnej turistike. Spomenúť musím tiež unikátnu polohu ubytovania, ktoré sa nachádza priamo pri nádhernom Štrbskom plese. Vďaka tomu je toto miesto ideálnym východiskovým bodom pre turistov aj lyžiarov.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedúci IT tímu
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Aj keď nám celý jeden deň pršalo, bolo tu veľa možností, ako sa zabaviť. Výhľad z izby sme mali priamo na Tatry a večerné posedenie s pohárom prosecca bolo úchvatné. Potešilo nás aj wellness s bazénom a vírivkou. Polpenzia bola dostačujúca a chutná. V okolí hotela je mnoho atrakcií. Hneď cez cestu je bobová dráha, kde sme zažili poriadnu dávku adrenalínu, neďaleko je aj Belianska jaskyňa. Celkovo sme s pobytom v Hoteli Tulipán boli veľmi spokojní a za seba aj partnerku pobyt tu môžem jedine odporučiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím


Ušetrite si dlhé hodiny cestovania či šoférovania a vyrazte radšej za krásami Slovenska. Uprostred horúceho leta vám aj vašej rodine skvele padne ako turistika v horách, tak kúpanie sa v termáloch, aquaparkoch alebo na prírodných kúpaliskách, ktorých máme na Slovensku neúrekom. Tak kam sa vyberiete najprv?

Vyrazte k vode aj do hôr

Zimné uzávierky turistických chodníkov sa už končia a príroda nám znovu ukazuje svoje najkrajšie zákutia. Poďte sa cez horúce dni schladiť do hlbokého lesa a medzi skaly počas turistiky. Vo Vysokých Tatrách vám počas túry skvele padne tiež osvieženie nôh v horskom potôčiku a nezabudnuteľné výhľady na naše najvyššie štíty. Slovenský raj je v lete znovu možné preskúmať po spleti rebríkov, lávok a stúpaní, ktoré vedú ponad vodopády a potoky. Lezenie po niektorých trasách sa bude páčiť aj odvážnejším deťom, a tak svoje ratolesti nenechávajte doma.

Milovníkom relaxu i zábavy pri vode sa bude určite páčiť dovolenka blízko termálov. Turčianske Teplice milujú návštevníci každého veku. Tých najmenších tu nadchnú 2 fantastické tobogany a šmýkačky. Dospelí si zas nevedia vynachváliť relax v Spa zóne s liečivou vodou. Na svoje si prídete tiež v Patinciach a Dunajskej Strede, kde k termálom taktiež patrí aj kúpalisko stvorené na letné radovánky a opaľovanie sa.