Letná dovolenka na Slovensku 2023

Za najlepším letom nemusíte chodiť ďaleko. Prírodné kúpaliská aj termálne aquaparky, nádherné turistické trasy vedúce na majestátne hory i kopčeky zmrzliny počas prechádzky historickými mestami - to všetko nájdete aj u nás. Letu na Slovensku sa nič nevyrovná!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Most Slávy *** sme si užili na maximum. Vďaka bohatej polpenzii sme nemuseli riešiť stravu, wellness centrum nám umožnilo na chvíľu si vydýchnuť a príjemná izba nám poskytla zázemie na objavovanie okolia. Ako milovníkov prírody nás potešili Strážovské vrchy pretkané turistickými trasami hneď za hotelom. Navyše sme to mali blízko aj mesto Trenčín, kde nás oslovil mohutný stredoveký hrad. Pobytu skrátka nič nechýbalo. Príďte si aj vy užiť relax v štýle filmových hviezd!”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Senior copywriter


Ušetrite si dlhé hodiny cestovania či šoférovania a vyrazte radšej za krásami Slovenska. Uprostred horúceho leta vám aj vašej rodine skvele padne ako turistika v horách, tak kúpanie sa v termáloch, aquaparkoch alebo na prírodných kúpaliskách, ktorých máme na Slovensku neúrekom. Tak kam sa vyberiete najprv?

Vyrazte k vode aj do hôr

Zimné uzávierky turistických chodníkov sa už končia a príroda nám znovu ukazuje svoje najkrajšie zákutia. Poďte sa cez horúce dni schladiť do hlbokého lesa a medzi skaly počas turistiky. Vo Vysokých Tatrách vám počas túry skvele padne tiež osvieženie nôh v horskom potôčiku a nezabudnuteľné výhľady na naše najvyššie štíty. Slovenský raj je v lete znovu možné preskúmať po spleti rebríkov, lávok a stúpaní, ktoré vedú ponad vodopády a potoky. Lezenie po niektorých trasách sa bude páčiť aj odvážnejším deťom, a tak svoje ratolesti nenechávajte doma.

Milovníkom relaxu i zábavy pri vode sa bude určite páčiť dovolenka blízko termálov. Turčianske Teplice milujú návštevníci každého veku. Tých najmenších tu nadchnú 2 fantastické tobogany a šmýkačky. Dospelí si zas nevedia vynachváliť relax v Spa zóne s liečivou vodou. Na svoje si prídete tiež v Patinciach a Dunajskej Strede, kde k termálom taktiež patrí aj kúpalisko stvorené na letné radovánky a opaľovanie sa.