Wellness pobyty v Tatrách

Šport a odpočinok sa dopĺňajú. Preto si na pobyt v slovenských Tatrách doprajte tiež vstup do wellness alebo si zájdite na masáže. Vaše telo vám poďakuje, a ak vyrážate na dovolenku s partnerom, vyskúšajte vírivku s výhľadom na hory.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Aj keď nám celý jeden deň pršalo, bolo tu veľa možností, ako sa zabaviť. Výhľad z izby sme mali priamo na Tatry a večerné posedenie s pohárom prosecca bolo úchvatné. Potešilo nás aj wellness s bazénom a vírivkou. Polpenzia bola dostačujúca a chutná. V okolí hotela je mnoho atrakcií. Hneď cez cestu je bobová dráha, kde sme zažili poriadnu dávku adrenalínu, neďaleko je aj Belianska jaskyňa. Celkovo sme s pobytom v Hoteli Tulipán boli veľmi spokojní a pobyt môžem jedine odporučiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Solisko **** bol jedným slovom úžasný. Dostali sme všetko, čo pobytový balíček sľúbil. Pohodlné a do detailu starostlivo zariadené izby a vynikajúce jedlo v podobe raňajkového bufetu s bohatým výberom a chuťovo vyladené trojchodové večere. Dojem na nás urobilo aj skvele zariadené wellness. Hotel leží v nádhernom prostredí, priamo na brehu ikonického Štrbského plesa. Okrem nezameniteľnej atmosféry sa tak môže pochváliť aj ideálnou polohou na najrôznejšie výlety.”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Marketingový tím


Do Tatier mierime prevažne za aktívnym odpočinkom v podobe turistiky, cyklistiky a v zime tiež lyžovania. Po fyzicky náročnom programe v horách ale vždy padne dobre poriadne uvoľnenie pre telo aj myseľ. Zarezervujte si pobyt, kde na vás bude v rámci balíčka čakať aj odpočinok vo wellness a vychutnajte si Tatry naplno.

Ako si vybrať dokonalý wellness pobyt v Tatrách?

Tatry na slovenskej i poľskej strane sú známe svojimi špičkovými hotelmi. Často v nich nechýba ani wellness centrum, kde sa môžete oddávať oddychu vo vírivke alebo pri masáži, alebo sa zohriať v saunovom svete. Ak má naviac wellness centrum i bazén s vodnými atrakciami, zabavia sa v ňom i deti. Nebojte sa preto, že by sa deti s vami na wellness pobyte v horách nudili a vezmite ich so sebou. Taktiež doma nemusí ostávať ani vás štvornohý miláčik - v mnohých podtatranských hoteloch s radosťou vítajú hostí na pobyt aj so psíkmi. Turistiku po tatranských chodníčkoch si tak užijete skutočne s celou rodinou.

Návšteva wellness centra vám pri pobyte v horách padne dobre aj vtedy, ak sem mierite v lete. Uvoľnenie svalov v saune padne po túre dobre v každom ročnom období. Ak vás ale horúca para neláka, nechajte sa masírovať vodnými tryskami v relaxačnom bazéne. V zime sa zase zohrejte vo vírivke napríklad po lyžovačke na zasnežených kopcoch.

Kam sa vydať za wellness pobytom do Tatier?

Naše najvyššie hory aj luxusné hotely objavíte jednoznačne vo Vysokých Tatrách. Vystúpiť tu môžete na našu najvyššiu horu Gerlachovský štít (2 654,4 m n. m.), ale aj na o niečo nižší Lomnický štít, kde sa dá vyviezť tiež lanovkou. Okrem nespočtu možností turistiky, fantastických lyžiarskych stredísk a skvelých reštaurácií tu navštívte tiež Ski múzeum či aquapark Aquacity Poprad.

Turistiku si do sýtosti užijete tiež v Nízkych Tatrách, kde vás v zime zláka naše najnavštevovanejšie lyžiarske stredisko Jasná - Nízke Tatry. V lete si tu zas užite výstup na Chopok s prechodom na susedný Ďumbier či návštevu unikátnych jaskýň Demänovskej doliny.

O niečo ďalej na východ Slovenska sa vyberte do Belianskych Tatier, pre ktoré sú typické rozsiahle lúky posiate vzácnymi kvetinami. Navštíviť tu musíte tiež Chodníka korunami stromov - Bachledka či z rozhľadňu v Bachledovej doline.

Poľské Tatry sú známe ako najvyššie hory v susednom Poľsku. Vychutnať ti tu môžete moderné hotely a wellness centrá, ale aj jedinečnú horskú architektúru, návštevu obľúbeného mesta Zakopané či výstup na poľskú najvyššiu horu - Rysy (2 499 m n. m.).