Wellness pobyty v Tatrách

Šport a odpočinok sa dopĺňajú. Preto si na pobyt v slovenských Tatrách doprajte tiež vstup do wellness alebo si zájdite na masáže. Vaše telo vám poďakuje, a ak vyrážate na dovolenku s partnerom, vyskúšajte vírivku s výhľadom na hory.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Najväčšími perlami nášho pobytu v ikonickom Hoteli Patria **** boli vynikajúca polpenzia v Slnečnej reštaurácii, milý a ochotný personál aj rozsiahle wellness centrum s množstvom zákutí pre odpočinok po náročnej turistike. Spomenúť musím tiež unikátnu polohu ubytovania, ktoré sa nachádza priamo pri nádhernom Štrbskom plese. Vďaka tomu je toto miesto ideálnym východiskovým bodom pre turistov aj lyžiarov.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedúci IT tímu


Do Tatier mierime prevažne za aktívnym odpočinkom v podobe turistiky, cyklistiky a v zime tiež lyžovania. Po fyzicky náročnom programe v horách ale vždy padne dobre poriadne uvoľnenie pre telo aj myseľ. Zarezervujte si pobyt, kde na vás bude v rámci balíčka čakať aj odpočinok vo wellness a vychutnajte si Tatry naplno.

Ako si vybrať dokonalý wellness pobyt v Tatrách?

Tatry na slovenskej i poľskej strane sú známe svojimi špičkovými hotelmi. Často v nich nechýba ani wellness centrum, kde sa môžete oddávať oddychu vo vírivke alebo pri masáži, alebo sa zohriať v saunovom svete. Ak má naviac wellness centrum i bazén s vodnými atrakciami, zabavia sa v ňom i deti. Nebojte sa preto, že by sa deti s vami na wellness pobyte v horách nudili a vezmite ich so sebou. Taktiež doma nemusí ostávať ani vás štvornohý miláčik - v mnohých podtatranských hoteloch s radosťou vítajú hostí na pobyt aj so psíkmi. Turistiku po tatranských chodníčkoch si tak užijete skutočne s celou rodinou.

Návšteva wellness centra vám pri pobyte v horách padne dobre aj vtedy, ak sem mierite v lete. Uvoľnenie svalov v saune padne po túre dobre v každom ročnom období. Ak vás ale horúca para neláka, nechajte sa masírovať vodnými tryskami v relaxačnom bazéne. V zime sa zase zohrejte vo vírivke napríklad po lyžovačke na zasnežených kopcoch.

Kam sa vydať za wellness pobytom do Tatier?

Naše najvyššie hory aj luxusné hotely objavíte jednoznačne vo Vysokých Tatrách. Vystúpiť tu môžete na našu najvyššiu horu Gerlachovský štít (2 654,4 m n. m.), ale aj na o niečo nižší Lomnický štít, kde sa dá vyviezť tiež lanovkou. Okrem nespočtu možností turistiky, fantastických lyžiarskych stredísk a skvelých reštaurácií tu navštívte tiež Ski múzeum či aquapark Aquacity Poprad.

Turistiku si do sýtosti užijete tiež v Nízkych Tatrách, kde vás v zime zláka naše najnavštevovanejšie lyžiarske stredisko Jasná - Nízke Tatry. V lete si tu zas užite výstup na Chopok s prechodom na susedný Ďumbier či návštevu unikátnych jaskýň Demänovskej doliny.

O niečo ďalej na východ Slovenska sa vyberte do Belianskych Tatier, pre ktoré sú typické rozsiahle lúky posiate vzácnymi kvetinami. Navštíviť tu musíte tiež Chodníka korunami stromov - Bachledka či z rozhľadňu v Bachledovej doline.

Poľské Tatry sú známe ako najvyššie hory v susednom Poľsku. Vychutnať ti tu môžete moderné hotely a wellness centrá, ale aj jedinečnú horskú architektúru, návštevu obľúbeného mesta Zakopané či výstup na poľskú najvyššiu horu - Rysy (2 499 m n. m.).