Wellness pobyt v Mariánskych Lázňach

Pobyt v Mariánskych Lázňach vám dodá novú energiu hneď niekoľkými spôsobmi - načerpáte ju počas spoznávania slávnych pamiatok mesta, počas odpočinku v termálnej vode aj z ochutnávania kúpeľných oblátok a minerálnych prameňov. O ešte lepší relax sa postará wellness centrum priamo vo vašom hoteli, kde sa starosti vyparia v saune alebo vo vírivke.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili od začiatku do konca. Využili sme ho na odpočinok a spoznávanie okolia. Hotel sa nachádza na kopci, takže ponúka pekný výhľad a je ľahko dostupný autom aj pešo zo stanice. Izba bola moderná, polpenzia chutná a dostačujúca. Z procedúr sme využili masáže, rašelinový zábal a uhličitý kúpeľ. Personál balnea bol profesionálny a nápomocný, čo platí aj o recepčnej, ktorá nám poskytla užitočné tipy na atrakcie v okolí. Práve vďaka nim bol náš pobyt skvelý, za čo ďakujeme.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Zámocký pobyt v Chateau Monty Spa Resorte **** sme si náramne užili. Exteriér aj interiér hotela nás očaril a personál hotela k nám bol vždy veľmi milý. Izba bola štýlovo zariadená a prekvapil nás veľký balkón s posedením. Na raňajky aj večere bol bohatý výber a veľmi sme si s priateľom pochutnali. Každý večer sme sa stihli zrelaxovať v bazéne a Rímskych kúpeľoch a užili sme si aj relaxačné procedúry. Navštívili sme krásnu kúpeľnú kolonádu a Spievajúcu fontánu. Náš pobyt sme zakončili návštevou Karlových Varov, kam vám odporúčame tiež zavítať.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznícka podpora


Dokonalý wellness pobyt plný odpočinku, kúpeľného rozmaznávania aj spoznávania pamiatok zažijete v jednom z cípov českého kúpeľného trojuholníka - v Mariánskych Lázňach. Dopriať si tu môžete relaxáciu vo wellness, znamenité miestne pochúťky a prípadne aj kráľovskú starostlivosť - stačí sa vydať na pobyt plný luxusu.

Mariánske Lázně - to sú významné pamiatky, krásne prechádzky aj procedúry

Odpočinok počas pobytu v Mariánskych Lázňach pozostáva nielen z wellness rozmaznávania, ale tiež z prechádzok po krásnom kúpeľnom meste. Medzi „povinné“ zastávky patrí Spievajúca fontána, ktorá stojí pri Hlavnej kolonáde. Od fontány je to už len na skok k Rudolfovmu a Karolíninmu minerálnemu prameňu, ktoré môžete použiť aj na pitnú kúru. Za návštevu stojí tiež najznámejší miestny prameň Ferdinandov s krásnou klasicistickou kolonádou. Ku všetkým významným pamiatkam aj kaviarničkám s nezameniteľnou atmosférou dôjdete počas príjemných prechádzok, a tak niet divu, že sú Mariánske Lázně obľúbeným miestom pobytov pre seniorov aj zamilované páry.

domov vrátiť ako znovuzrodený a s pocitom, že ste v Mariánskych Lázňach omladli aj o desať rokov, vydajte sa na kúpeľný pobyt. Popri odpočinku v relaxačnom bazéne s termálnou vodou a v saunách sa budete môcť tešiť aj na rozmaznávanie počas kúpeľných procedúr, ako sú rôzne zábaly, masáže či kúpeľ s voňavými a ozdravnými prísadami.