Wellness pobyt v Mariánskych Lázňach

Pobyt v Mariánskych Lázňach vám dodá novú energiu hneď niekoľkými spôsobmi - načerpáte ju počas spoznávania slávnych pamiatok mesta, počas odpočinku v termálnej vode aj z ochutnávania kúpeľných oblátok a minerálnych prameňov. O ešte lepší relax sa postará wellness centrum priamo vo vašom hoteli, kde sa starosti vyparia v saune alebo vo vírivke.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili od začiatku do konca. Využili sme ho na odpočinok a spoznávanie okolia. Hotel sa nachádza na kopci, takže ponúka pekný výhľad a je ľahko dostupný autom aj pešo zo stanice. Izba bola moderná, polpenzia chutná a dostačujúca. Z procedúr sme využili masáže, rašelinový zábal a uhličitý kúpeľ. Personál balnea bol profesionálny a nápomocný, čo platí aj o recepčnej, ktorá nám poskytla užitočné tipy na atrakcie v okolí. Práve vďaka nim bol náš pobyt skvelý, za čo ďakujeme.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Pri check-ine nás privítala energická pani recepčná, ktorá nám všetko ukázala a zodpovedala všetky naše otázky. Izba bola priestranná s krásnym výhľadom z balkóna. Musím pochváliť tamojšieho kuchára, pretože jedlo bolo naozaj delikátne! Užili sme si aj relaxáciu v bazéne a zdravotnú procedúru. Rozhodne odporúčame zavítať na prekrásnu kúpeľnú kolonády a vypočuť si Spievajúcu fontánu.”

Elena Řepová
Elena Řepová
Junior Sales Manager


Dokonalý wellness pobyt plný odpočinku, kúpeľného rozmaznávania aj spoznávania pamiatok zažijete v jednom z cípov českého kúpeľného trojuholníka - v Mariánskych Lázňach. Dopriať si tu môžete relaxáciu vo wellness, znamenité miestne pochúťky a prípadne aj kráľovskú starostlivosť - stačí sa vydať na pobyt plný luxusu.

Mariánske Lázně - to sú významné pamiatky, krásne prechádzky aj procedúry

Odpočinok počas pobytu v Mariánskych Lázňach pozostáva nielen z wellness rozmaznávania, ale tiež z prechádzok po krásnom kúpeľnom meste. Medzi „povinné“ zastávky patrí Spievajúca fontána, ktorá stojí pri Hlavnej kolonáde. Od fontány je to už len na skok k Rudolfovmu a Karolíninmu minerálnemu prameňu, ktoré môžete použiť aj na pitnú kúru. Za návštevu stojí tiež najznámejší miestny prameň Ferdinandov s krásnou klasicistickou kolonádou. Ku všetkým významným pamiatkam aj kaviarničkám s nezameniteľnou atmosférou dôjdete počas príjemných prechádzok, a tak niet divu, že sú Mariánske Lázně obľúbeným miestom pobytov pre seniorov aj zamilované páry.

domov vrátiť ako znovuzrodený a s pocitom, že ste v Mariánskych Lázňach omladli aj o desať rokov, vydajte sa na kúpeľný pobyt. Popri odpočinku v relaxačnom bazéne s termálnou vodou a v saunách sa budete môcť tešiť aj na rozmaznávanie počas kúpeľných procedúr, ako sú rôzne zábaly, masáže či kúpeľ s voňavými a ozdravnými prísadami.