Ubytujte sa v osvedčenom Hoteli Otar ***, pochutnajte si na raňajkách formou bufetu a vyrazte do víru veľkomesta. Blízka električka vás zavezie ku Karlovmu mostu aj Pražskému hradu, metrom sa za 5 minút dostanete na Václavské námestie.

O ubytovaní

Hotel Otar *** leží v srdci novej obchodno-administratívnej štvrti v centre Prahy. Budova sa nachádza v blízkosti nákupného centra Arkády Pankrác, Kavčích hor alebo historickej pamiatky Vyšehrad.

Nespornou výhodou je skvelé napojenie hotela na hromadnú dopravu. 250 m od hotela sa nachádza zastávka metra Pražského povstania a z vedľajšej ulice odchádza električka, ktorej trasa vedie cez Národnú triedu, Karlov most či Staromestské námestie až k Pražského hradu. V neskorých hodinách stojí pri hoteli tiež nočný autobus.

Kde budete spať?

Izby sú komfortne vybavené, tešte sa na kvalitné matrace, satelitnú televíziu, vysokorýchlostné internetové pripojenie, telefón a samozrejme vlastnú kúpeľňu s WC, sprchou a hotelovou kozmetikou. Väčšina izieb má tiež písací stôl. Prístup v priestoroch ubytovania je riešený bezbariérovo, k dispozícii je tu výťah.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa podávajú raňajky formou bufetu. Svoju zľavu do reštaurácie môžete uplatniť v Harry 's Restaurantu v Hoteli Oya ***.

Hotel Otar ***

Hotel Otar ***

Sevřená 1302/2 , Praha
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
NOKI INTERNATIONAL, a.s. IČ: 26709155


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 350 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
4,3 km
Zastávka
100 m
Aquapark
13 km

Tipy na výlet

Praha

Praha Tip na výlet

Hlavné mesto Českej republiky ležiace na rieke Vltave sa vyznačuje dlhou a bohatou históriou a je domovom mnohých dôležitých kultúrnych pamiatok. Aj preto je jeho historické centrum od roku 1992 zapísané na Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO a všeobecne je považované za jedno z najkrajších miest v Európe. Niet divu, že pražské pamiatky prilákajú ročne milióny turistov z celého sveta.

Ani vy by ste si preto nemali nechať ujsť:

  • Pražský hrad
  • Karlov most
  • Staromestské námestie s Pražským orlojom

Medzi ďalšie významné pamiatky, ktoré by ste nemali minúť, patrí tiež napríklad Josefov, Petřín alebo Vyšehrad. Keď vás história omrzí, môžete vyraziť za kultúrou do Národného divadla, a s deťmi za poznaním do Pražskej ZOO a Botanickej záhrady v Tróji, či vodnými aktivitami v Aquapalace Praha. A ak Prahu návštívite v zime, nenechajte si ujsť vychýrené vianočné trhy s čarovnou atmosférou.

A malý tip navyše: ak toho chcete v Prahe vidieť čo najviac, vyhraďte si na prehliadku mesta aspoň jeden víkend. Je to náročné, ale stojí to za to!

Viac informácií
Karlov most a Pražský hrad
Karlov most a Pražský hrad
Staromestské námestie a orloj
Staromestské námestie a orloj
Aquapalace Praha
Aquapalace Praha