Pobyty v kúpeľoch Luhačovice

Navštívte najväčšie moravské kúpele Luhačovice a doprajte si relaxačný pobyt so všetkým. Plusom sú liečivé minerálne pramene, ktorým kraľuje známa Vincentka, i krásna kúpeľná architektúra a parky.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Interiér hotela je zariadený veľmi štýlovo a s citom pre detail. Rovnako krásna bola aj naša izba, v ktorej nám absolútne nič nechýbalo. Z pestrého raňajkového bufetu si vyberie každý, na čo má chuť. Hotel stojí v tichej časti Luhačovíc, odkiaľ sa dá do centra ľahko dostať pešo alebo autom či autobusom. Vďaka vstupu na jednu hodinu v rámci balíčka sme navštívili Mestskú plaváreň a spoznali sme aj mnohé architektonické skvosty a významné pramene na kúpeľnej promenáde. ”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tím


Vydajte sa za dokonalým relaxom do najobľúbenejších moravských kúpeľov, ktoré sa nachádzajú len niečo vyše 30 km od Slovenska. V Luhačoviciach prospejete svojmu zdraviu popíjaním minerálnych prameňov aj prechádzkami v krásnej prírode v okolí. Pobyt v kúpeľoch Luhačovice vám vnesie pokoj do duše a pomôžu vám zabudnúť na všedné starosti.

Pobyt v kúpeľoch Luhačovice – pokoj, pohoda a veľa vyžitia

Kúpeľné mesto Luhačovice je tým správnym miestom, kam vyraziť za odpočinkom. Prechádzky po kolonáde, kúpeľné oblátky v malebných kaviarňach alebo prechádzky pri neďalekej priehrade – to všetko vás čaká pri pobyte v moravských kúpeľoch.

V kúpeľoch si doprajete skvelé wellness. Liečbu minerálnymi prameňmi môžete kombinovať s relaxom vo vírivke, vnútornom bazéne alebo saune. V hoteli sa zveríte do rúk profesionálov, či už pri rôznorodých masážach alebo kúpeľných procedúrach, ktoré podporia vaše uzdravovanie.

Tešiť sa môžete aj na zaujímavú architektúru a množstvo pamiatok, medzi ktoré sa radí súbor stavieb architekta Dušana Jurkoviča. Nájdete tu Jurkovičov dom, Hudobný pavilón, Chalúpku a kúpeľný park, kde ochutnáte liečebnú vodu.