Kúpeľné pobyty last minute

Vyberte sa na dovolenku do kúpeľov a to za ešte lacnejšiu cenu. Na výber sú kúpele na Slovensku, v Česku i Maďarsku. Je len na vás, či uprednostníte vstupenku či wellness procedúry v cene.

Načítavam ponuky...


Nerozmýšľaj dlho a vyrazte za oddychom do kúpeľov čo najskôr. Vďaka akčným cenám Last Minute si pobyt užijete lacnejšie, a tak vám ostane viac peňazí na skvelé kúpeľné oblátky aj vstupenky na atrakcie v okolí.

Kam sa vybrať za najlepšími kúpeľmi u nás aj v okolí?

Slovenské kúpele sú vďaka svojim termálnym prameňom a liečivým kúpeľom známe po celom svete. A keď sa relax v ozdravnej vode spojí s liečebnými procedúrami, dokonalý kúpeľný pobyt je na svete. Doprajte si ho napríklad v preslávených kúpeľoch Piešťany, ktoré obklopuje tiež mesto plné architektonických skvostov a pamiatok. Na svoje si prídete tiež v termálnych kúpeľoch Aphrodite v Rajeckých Tepliciach. Skutočným unikátom sú ale kúpele Číž, kde sa môžete kúpať v jedinečnej prírodnej jódo-brómovej vode, alebo termálne kúpalisko v Podhájskaj s bazénmi napustených termálnou vodou podobnou tej z Mŕtveho mora.

V Česku rozhodne stoja za návštevu slávne kúpele v Karlových Varoch alebo v Mariánskych Lázňach. Krok vedľa ale určite neurobíte pri návšteve kúpeľoch Luhačovice, o ktorých podobu sa postaral slávny architekt so slovenskými koreňmi Dušan Jurkovič. Ak ale túžite spojiť relax v kúpeľoch s precházkami po krásnej prírode, zamierte do Jeseníkov, uprostred ktorých stoja slávne Priessnitzove kúpele zlepšujúce zdravie dýchacieho a cievneho systému.

Skutočným kráľovstvom parádnych termálnych prameňov a kúpeľov je Maďarsko. Vydajte sa sem napríklad do Sárváru, kde sa nachádzajú rozsiahle kúpele s letným kúpaliskom, saunovým svetom aj liečebným rodinným centrom. Úžasným zážitkom je tiež návšteva jaskynných kúpeľov v Miskolci alebo termálneho jazera v Hévíze.