Hotel Priessnitz ****

Hotel Priessnitz ****

Priessnitzova 299/12, Jeseník
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Platené parkovanie - viac informácií o cene v sekcii Príplatky.

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zastávka
45 m
Zjazdovka
7,7 km

O ubytovaní

Hotel Priessnitz **** je so svojou budovou postavenou v štýle viedenského neoklasicizmu dominantou Priessnitzových liečebných kúpeľov aj celého mesta Jeseník. Hotel sa nachádza v pokojnej časti mesta v obklopení vrcholov Hrubého Jeseníka a Rychlebských hôr. Zdolať môžete napríklad protiľahlý Studničný vrch (3,5 km), na ktorého svahoch sa nachádza okolo 80 kúpeľných prameňov. Okolie ponúka veľa možností voľnočasových aktivít. Iba pár minút chôdze je to na minigolf (300 m), do balneoparku (400 m) či do Múzea V. Priessnitza (200 m). Nádhernými panorámami sa môžete kochať na mnohých vyhliadkach.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortných jedno alebo dvojposteľových izbách Standard či Superior. Vybavené sú pohodlným lôžkom, satelitnou televíziou, telefónom, posedením a vlastnou kúpeľňou. Väčšina izieb má tiež chladničku a balkón.

Na čom si pochutnáte?

V jedálni Priessnitz sa podávajú vynikajúce raňajky a večere vo forme bufetu. Ponúkané pokrmy sú v súlade s princípmi zdravej, pestrej a racionálnej stravy. Svoj obľúbený nápoj či kávu si hostia môžu dopriať v dennom bare.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotela je zázemie pre procedúry a wellness s vírivkou, bazénom a saunovým svetom. Dopriať si môžete veľa druhov masáží a liečebných či kozmetických procedúr ako sú kúpele, zábaly, vodoliečba a ďalšie. Tiež je možné dochádzať na inhalácie do Kúpeľného domu Bezruč ***. V areáli kúpeľov nájdete aj lesopark s krásnym balneoparkom, v ktorom nájdete prírodné kúpele horných a dolných končatín, kúpeľ nôh s akupresúrou, Priessnitzovú lavičku s bazénikom a tiež Priessnitzove streky a Slnečné kúpele. V areáli kúpeľov si môžete dopriať aj akupunktúru, špeciálne indonézske masáže alebo vstup do soľnej jaskyne.

Cestujete s deťmi?

Pre malých hostí je tu pripravené detské ihrisko.

Niečo naviac

O zábavu počas pobytu bude postarané. Môžete si tu zahrať tenis, biliard, minigolf či discgolf.

Tipy na výlet

Priessnitzove kúpele Jeseník
Priessnitzove kúpele Jeseník
Priessnitzova hrobka
Priessnitzova hrobka
Jeseníky
Jeseníky