Balneopark Vincenza Priessnitza

Unikátny kúpeľný park, ktorý v Európe nemá obdobu. To je balneopark ukrytý v areáli Priessnitzových kúpeľov v Jeseníku, ktorý zodpovedá tradičnej kúpeľnej metóde Vincenza Priessnitza, ktorá je založená na ich liečbe vodou, slnkom a pohybom. V balneoparku, prírodnej záhrade, ktorou preteká liečivý prameň, nájdete niekoľko zastavení, na ktorých si môžete dopriať relaxačné a liečivé techniky rôzneho druhu. Trasa vedúca krásnym prostredí udržiavaného parku vás prevedie okolo najrôznejších bazénikov, vodotryskov a lavičiek vyzývajúcich na oddych. Užijete si kúpele pre ruky aj nohy, napríklad v kúpeli nôh s akupresúrou, v potôčiku, pod prírodnou studenou sprchou alebo na Priessnitzovej lavičke.

Pobyt v originálnom balenoparku vám pomôže posilniť imunitný systém, zmierniť bolesť hlavy alebo znížiť krvný tlak. Ide tiež o príležitosť vydýchnuť a nechať sa unášať energiou prírody a silou liečebnej filozofie zakladateľa prírodného liečiteľstva.

Zobraziť mapu

Tento tip na výlet nájdete v lokalitách: Jeseníky, Severná Morava

Tipy na výlet v okolí

Priessnitzove kúpele Jeseník
Muzeum Vincenze Priessnitze
Reinholdova fontána
Priessnitzova hrobka
Lesný kúpeľný labyrint
Slnečná stráň so sochami

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet