Zážitky pre deti - Dolní Morava

Lesný zážitkový park pre vyvádzanie bez hraníc je svetom plným rozprávkových domčekov, šmýkačiek a preliezačiek, ktoré sú umiestnené na stromoch v rôznych výškach a navyše plné zábavy, hier a poučenia. Do najvyššieho domčeka sa deti dostanú cez lanový most alebo šplhacie tunel. Odmenou za preukázanú odvahu im bude jazda dole obrím tobogánom. V novo otvorenom detskom lanáčku si zase prebehnú závesné chodníky, naklonia dole sa na lietajúcich lijánách alebo preskúmajú pňové cesty. Mamutíkův vodný park nadchne deti vďaka všadeprítomné vode a rade zaujímavých zariadení a strojov, ktoré môžu samy vyskúšať. Ako sa voda chová, akú má silu a kde nám môže pomáhať, spoznajú deti vďaka riečke, ktorá privádza vodu do korýtok, stavidiel a drevených sudov, kde môžu experimentovať s prúdom vody a plávajúcimi drievkami.

Zobraziť mapu

Tento tip na výlet nájdete v lokalitách: Severná Morava, Dolní Morava, Jeseníky

Pobyty v okolí

Ďalšie pobyty

Tipy na výlet v okolí

Chodník v oblakoch Dolní Morava
Ski areál Dolní Morava - Sněžník
Bobová dráha U Slona
Sky Bridge 721 na Dolnej Morave
Dolní Morava
Vojenské múzeum a Pechotný zrub K-S 14

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet