Pobyty v kúpeľoch Podhájska

Podhájska ponúka dovolenku plnú zážitkov pre celú rodinu. Areál možná začínal iba ako termálne kúpalisko, dnes tu ale nájdete tobogány, bazén s vlnobitím aj Wellness centrum Aquamarin.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sa nám páčil a určite by sme sa nabudúce zdržali aspoň o deň dlhšie. Najväčšou výhodou penziónu Quatro je bezpochyby fakt, že sa nachádza v tesnej blízkosti termálneho kúpaliska. Odpadne vám tak starosť prejazdu autom či dlhá dochádzková vzdialenosť, čo môže byť veľké plus pre staršie osoby alebo rodiny s deťmi. Chutili nám aj raňajky s pestrým výberom jedál. Na výlet v okolí môžem odporučiť mesto Stupava a jeho krásny park”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Obchodný tím


Kúpele Podhájska vám ponúkajú príležitosť urobiť niečo pre svoje zdravie a zároveň si oddýchnuť na dovolenke. Ozdravná voda, ktorá v týchto miestach vyviera, má blahodarné účinky ako Mŕtve more. Zďaleka však nejde len o liečebné zariadenie, v Podhájskej vás čaká aj veľa zábavy v aquaparku a na parádnych atrakciách.

Prečo vyraziť na pobyt do kúpeľov Podhájska?

Liečivé pramene z Podhájskej vám pomôžu so zdravotnými neduhmi, ako sú dýchacie ťažkosti, bolesti kĺbov a chrbta alebo kožné problémy. Vďaka relaxu v bazénoch a hotelových wellness centrách si tiež uľavíte si od psychickej záťaže a zamávate stresu.

V Podhájskej nájdete termálne kúpalisko, ktoré vám bude k dispozícii počas celého roka bez ohľadu na to, či svieti slnko alebo padajú krúpy. Vykúpete sa vo vnútorných aj vonkajších bazénoch a užijete si veľa zábavy s deťmi na vodných atrakciách, ako sú tobogany a šmykľavky. Báječný relax vás zase čaká vo Wellness centre Aquamarín.

Pokiaľ chcete svoj pobyt vyšperkovať do dokonalosti, vyberte si hotel prepojený s kúpeľmi a majte wellness stále na dosah ruky. Budete tak mať všetko na jednom mieste – komfortnú izbu, kúpele s bazénmi aj reštauráciu s výbornou ponukou.