Užite si dovolenku vo veľkom štýle v Hoteli Diana ***. Ten nájdete priamo v centre Nového mesta nad Váhom, a budete tak iba pár krokov od všetkých historických pamiatok. Zaujímavé atrakcie nájdete aj v okolí, vyraziť môžete napríklad do kúpeľného mesta Piešťany alebo na Čachtický hrad. Do minulosti vás nakoniec prenesie aj interiér hotela ladený do krásneho dobového štýlu.

O ubytovaní

Hotel Diana *** sa nachádza v centre malebného slovenského mesta Nové mesto nad Váhom.

Z mesta plného zelene to budete mať len kúsok k atraktívnym výletným cieľom. Po novej cyklotrase sa ľahko dostanete do neďalekého kúpeľného mesta Piešťany (26 km) alebo opačným smerom do krásneho historického Trenčína (25 km), ktorému dominuje impozantný hrad. Za návštevu stojí aj zrúcanina hradu Beckov (8,5 km), Čachtický hrad (10 km) alebo pútnické miesto Skalka pri Trenčíne (30 km) s kostolom a zrúcaninou starého kláštora. Za krásami prírody sa vydajte na územie neďalekej CHKO Malé Karpaty, ktorá je bohatá na krasové oblasti aj hrady.

Počas leta sa môžete osviežiť na neďalekom prírodnom kúpalisku Zelená voda (3,5 km). V zime je zase možné spestriť si pobyt lyžovaním v ski areáloch Veľká Javorina (10 km) a Kálnica (8 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v modernej dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou (30 m²). Súčasťou vybavenia je televízia, WiFi pripojenie a telefón.

Za príplatok môžete zvoliť Apartmán Klasik (55 m²), ktorý navyše disponuje aj chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnnou rúrou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej jedálni sa podáva vynikajúca polpenzia. Ráno si pochutnáte na bufetových raňajkách a večer zase na servírovanej večeri s možnosťou výberu zo 6 jedál. Vynikajúcu kávu alebo iný obľúbený nápoj si môžete dať v Ivana bare.

Hotel Diana ***

Hotel Diana ***

Hviezdoslavova 19 , Nové Mesto nad Váhom
Slovenská republika

+421 322 852 100

recepcia@hotel-diana.sk

Check In
od 13:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
zadarmo na parkovisku alebo 10 €/noc v hotelovej garáži
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detský kútik
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Vzdialenosť od jazera
3,5 km
Zastávka
0,5 km

Tipy na výlet

Kúpele Piešťany

Kúpele PiešťanyTip na výlet

Storočiami overené kúpele v Piešťanoch sú dnes známe po celom svete. Ich minerálna termálna voda s unikátnym sírnym liečivým bahnom tvorí jednu z blahodárnych zložiek procedúr. Nadmieru účinné sú tiež pokrokové metódy liečby reumatizmu, pohybového aparátu a nervového systému pomocou procedúr. Kúpele naviac ležia v tichej oblasti na rieke Váh, ktorá je ako stvorená na relax a načerpanie novej energie do života.

Aké procedúry si v Piešťanoch užijete?

  • bahenné zábaly - pomáhajú pri zmenšení opuchoch kĺbov, znižuje napätie svalov a zlepšuje tiež vyživovanie chrupaviek, spojivových tkanín i medzistavcových platničiek,
  • balneoterapiu - blahodarné kúpele v termálnej vode,
  • bahnisko - bazénový kúpeľ s tradičným sírnym bahnom z Piešťan na dne, kde je najlepšie sa prechádzať, stáť alebo len tak sedieť a užívať si pohodu,
  • zrkadlisko - bazénový kúpeľ v termálnej sírovej vode, kde budete ponorený až po ramená,
  • plynový suchý uhličitý kúpeľ, vodné streky, uhličitý vaňový kúpeľ, magnetoterapiu a mnohé ďalšie.
Viac informácií
Trenčín
Trenčín
Hrad Beckov
Hrad Beckov
Slovenské sklárske múzeum
Slovenské sklárske múzeum