Užite si dovolenku vo veľkom štýle v Hoteli Diana ***. Ten nájdete priamo v centre Nového mesta nad Váhom, a budete tak iba pár krokov od všetkých historických pamiatok. Zaujímavé atrakcie nájdete aj v okolí, vyraziť môžete napríklad do kúpeľného mesta Piešťany alebo na Čachtický hrad. Do minulosti vás nakoniec prenesie aj interiér hotela ladený do krásneho dobového štýlu.

O ubytovaní

Hotel Diana *** sa nachádza v centre malebného slovenského mesta Nové mesto nad Váhom.

Z mesta plného zelene to budete mať len kúsok k atraktívnym výletným cieľom. Po novej cyklotrase sa ľahko dostanete do neďalekého kúpeľného mesta Piešťany (26 km) alebo opačným smerom do krásneho historického Trenčína (25 km), ktorému dominuje impozantný hrad. Za návštevu stojí aj zrúcanina hradu Beckov (8,5 km), Čachtický hrad (10 km) alebo pútnické miesto Skalka pri Trenčíne (30 km) s kostolom a zrúcaninou starého kláštora. Za krásami prírody sa vydajte na územie neďalekej CHKO Malé Karpaty, ktorá je bohatá na krasové oblasti aj hrady.

Počas leta sa môžete osviežiť na neďalekom prírodnom kúpalisku Zelená voda (3,5 km). V zime je zase možné spestriť si pobyt lyžovaním v ski areáloch Veľká Javorina (10 km) a Kálnica (8 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v modernej dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou (30 m²). Súčasťou vybavenia je televízia, WiFi pripojenie a telefón.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej jedálni sa podáva vynikajúca polopenzia. Ráno si pochutnáte na bufetových raňajkách a večer zase na servírovanej večeri s možnosťou výberu zo 6 jedál. Vynikajúcu kávu alebo iný obľúbený nápoj si môžete dať v Ivana bare.

Hotel Diana ***

Hotel Diana ***

Hviezdoslavova 19 , Nové Mesto nad Váhom
Slovenská republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 13:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
zadarmo na parkovisku alebo 10 €/noc v hotelovej garáži
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detský kútik
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Vzdialenosť od jazera
3,5 km
Zastávka
0,5 km

Tipy na výlet

Mestská veža v Trenčíne

Mestská veža v TrenčíneTip na výlet

Prezrite si Trenčín pekne z výšky! Fantastický výhľad na Trenčiansky hrad, mestskú synagógu, Mierové námestie a široké okolie sa vám naskytne z 32 m vysokej Mestskej veže. Dolná brána, nazývaná aj ako Mestská veža, bola kedysi súčasťou už mestského opevnenia. Nájdete ju v podhradí Trenčianskeho hradu, kde od stredoveku slúžila ako západný vstup na hlavné námestie Trenčína. Pri vstupe do veže sa pristavte pri latinskom nápise, ktorý hlása stredoveké motto Trenčína - “Ak Pán nechráni mesto, márne bdie ten, kto ho stráži”. Vnútro samotnej veži dnes slúži ako galéria diel súčasných umelcov. Vstup na prvú vyhliadku - balkón - je vďaka výťahu možný aj pre imobilných návštevníkov. Do samotnej vyhliadkovej veže už vedú schody. Po ich zdolaní vás ale čaká odmena v podobe nezameniteľného výhľadu.

Otváracia doba môže sa meniť podľa sezóny:

  • Denne od 10:00 - 18:00 hodín

Vstupné:

  • Dospelí: 1 €
  • Deti od 5 rokov, študenti a seniori: 0,50 €
  • Deti do 5 rokov: zadarmo
Viac informácií
Hrad Beckov
Hrad Beckov
Čachtický hrad
Čachtický hrad
Kúpele Piešťany
Kúpele Piešťany