Hotel Diana ***

Hotel Diana ***

Hviezdoslavova 19, Nové Mesto nad Váhom
Slovenská republika

Prevádzkuje spoločnosť:
etna sk, s. r. o. IČ: 44188358


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 13:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 10 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
zadarmo na parkovisku alebo 10 €/noc v hotelovej garáži

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detský kútik
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Vzdialenosť od jazera
3,5 km
Zastávka
0,5 km

O ubytovaní

Hotel Diana *** sa nachádza v centre malebného slovenského mesta Nové mesto nad Váhom.

Z mesta plného zelene to budete mať len kúsok k atraktívnym výletným cieľom. Po novej cyklotrase sa ľahko dostanete do neďalekého kúpeľného mesta Piešťany (26 km) alebo opačným smerom do krásneho historického Trenčína (25 km), ktorému dominuje impozantný hrad. Za návštevu stojí aj zrúcanina hradu Beckov (8,5 km), Čachtický hrad (10 km) alebo pútnické miesto Skalka pri Trenčíne (30 km) s kostolom a zrúcaninou starého kláštora. Za krásami prírody sa vydajte na územie neďalekej CHKO Malé Karpaty, ktorá je bohatá na krasové oblasti aj hrady.

Počas leta sa môžete osviežiť na neďalekom prírodnom kúpalisku Zelená voda (3,5 km). V zime je zase možné spestriť si pobyt lyžovaním v ski areáloch Veľká Javorina (10 km) a Kálnica (8 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v modernej dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou (30 m²). Súčasťou vybavenia je televízia, WiFi pripojenie a telefón.

Za príplatok môžete zvoliť Apartmán Klasik (55 m²), ktorý navyše disponuje aj chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnnou rúrou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej jedálni sa podáva vynikajúca polpenzia. Ráno si pochutnáte na bufetových raňajkách a večer zase na servírovanej večeri s možnosťou výberu zo 6 jedál. Vynikajúcu kávu alebo iný obľúbený nápoj si môžete dať v Ivana bare.