Dovolenka v Taliansku so psom

Vedeli ste, že v niektorých obľúbených turistických destináciách je možný pobyt aj so psom? Vyberte si z našej ponuky pobytov v Taliansku a vydajte sa so svojím štvornohým kamarátom na nádherné pláže v slnečnom Taliansku

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Z Toskánska sme boli všetci nadšení a rozhodne sa sem ešte vrátime. Hotel Il Colombaio ponúka ubytovanie v klasickom toskánskom štýle, navyše je pri ňom veľký bazén, deti zase nadchli korytnačky. Nachádza sa v pohodovej a romantickej dedinke Castellina in Chianti, ktorá je obklopená vinicami a plná fantastických reštaurácií i kaviarní. Navyše to je odtiaľ kúsok do skvostných miest ako sú Siena a Florencia.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Na pobyt aj cestu do Hotela Borgo I Tre Baroni spomínam naozaj veľmi rád. Bola to moja prvá veľká cesta po Taliansku a prvé zoznámenie sa s Toskánskom. Po zdolaní kopca a serpentín sa človek ocitne v nádhernej toskánskej dedinke a v štýlovo zariadenom hoteli. Čas môžete tráviť pri bazéne s pohárom vína, alebo sa vydať do Florencie, ktorá je v pohodlnej dojazdovej vzdialenosti. S pokojným srdcom môžem každému odporučiť.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajiteľ Travelkingu


Dovolenka v Taliansku, to je hlavne kúpanie sa v mori, prehliadka stovky rokov starých pamiatok a vychutnávanie si výbornej miestnej kuchyne. Nepripravte o to všetko svojho štvornohého miláčika a vezmite ho na dovolenku k moru so sebou. Vyhnete sa tak nielen zložitému hľadaniu ideálneho stráženia, ale tiež obáv, či sa má vás psík bez vás dobre. Uvidíte, že šantenie v mori a na pláži si užije rovnako ako vy.

Navštívte Taliansko aj so svojím psíkom

Taliansko je vďaka moru, čarokrásnym mestám aj vysokým horám stvoreným na turistiku ideálnym miestom na letnú dovolenku. Za jeho krásami nemusíte cestovať dlhé dni, autom sa na sever krajiny môžete dostať aj za niekoľko hodín. A to je nepopierateľná výhoda nielen vtedy, ak sa na dovolenku chystáte s malými deťmi, ale tiež so psíkom. Vyberte si teda pobyt napríklad v Toskánsku presláveným vínom a umením, alebo v Rimini na pobreží Jadranského mora, a za pár hodín si so svojím štvornohým miláčikom vychutnáte prvú prechádzku po pláži alebo okolo horského jazera.

Na čo sa ešte môžete tešiť počas dovolenky v Taliansku? Ak vám kúpanie sa v mori nestačí, alebo sa chystáte do vnútrozemia, zarezervujte si ubytovanie s bazénom - o relaxáciu pri vode s drinkom len pár krokov od vaše izby tak neprídete. Milovníkov pohybu a majiteľov aktívnych psíkov zaujme možnosť požičania si bicyklov priamo na mieste ubytovania, s ktorými okolie preskúmate raz-dva.