Letná dovolenka v Taliansku 2023

Čo tak stráviť leto 2023 v Taliansku? To neznie zle, že? Vyberte si z našej ponuky a užite si more, ubytovanie pri jazere Lago di Garda alebo krásne Toskánsko. Spoznajte to najkrajšie z Talianska!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Z Toskánska sme boli všetci nadšení a rozhodne sa sem ešte vrátime. Hotel Il Colombaio ponúka ubytovanie v klasickom toskánskom štýle, navyše je pri ňom veľký bazén, deti zase nadchli korytnačky. Nachádza sa v pohodovej a romantickej dedinke Castellina in Chianti, ktorá je obklopená vinicami a plná fantastických reštaurácií i kaviarní. Navyše to je odtiaľ kúsok do skvostných miest ako sú Siena a Florencia.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Na pobyt aj cestu do Hotela Borgo I Tre Baroni spomínam naozaj veľmi rád. Bola to moja prvá veľká cesta po Taliansku a prvé zoznámenie sa s Toskánskom. Po zdolaní kopca a serpentín sa človek ocitne v nádhernej toskánskej dedinke a v štýlovo zariadenom hoteli. Čas môžete tráviť pri bazéne s pohárom vína, alebo sa vydať do Florencie, ktorá je v pohodlnej dojazdovej vzdialenosti. S pokojným srdcom môžem každému odporučiť.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajiteľ Travelkingu


Taliansko je ideálna destinácia na letnú dovolenku. Môže za to množstvo nádherných miest, ktorých pamiatky sa oplatí navštíviť, fantastická zmrzlina - gelato, a tiež rozsiahle pieskové pláže a teplé more ideálne na kúpanie sa. Kam sa na letnú dovolenku pri mori v Taliansku vydáte tento rok?

Na čo sa môžete tešiť počas letnej dovolenky v Taliansku?

Pobyt v Taliansku - to je hlavne horúce slnko nad hlavou, neodolateľná miestna kuchyňa a pamiatky kam len oko dovidí. Vydajte sa za nimi napríklad do Toskánska, ktoré preslávilo hlavne znamenité víno a kolíska renesancie - mesto Florencia. Objavovanie čarovných uličiek miest a ochutnávanie miestnych dobrôt sa bude páčiť aj vášmu psíkovi, a tak ho vezmite na dovolenku do Talianska so sebou.

Nech sa už rozhodente stráviť dovolenku v Taliansku kdekoľvek, dbajte na to, aby ste mali more vždy nablízku. Ak ale zrovna nebudete mať chuť na kúpanie v slanej vode, vyberte si ubytovanie s vlastným bazénom. Oddychovať s koktailom pri vode tak budete môcť len pár krokov od svojej izby.