Letná dovolenka v Taliansku 2023

Čo tak stráviť leto 2023 v Taliansku? To neznie zle, že? Vyberte si z našej ponuky a užite si more, ubytovanie pri jazere Lago di Garda alebo krásne Toskánsko. Spoznajte to najkrajšie z Talianska!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Na pobyt aj cestu do Hotela Borgo I Tre Baroni spomínam naozaj veľmi rád. Bola to moja prvá veľká cesta po Taliansku a prvé zoznámenie sa s Toskánskom. Po zdolaní kopca a serpentín sa človek ocitne v nádhernej toskánskej dedinke a v štýlovo zariadenom hoteli. Čas môžete tráviť pri bazéne s pohárom vína, alebo sa vydať do Florencie, ktorá je v pohodlnej dojazdovej vzdialenosti. S pokojným srdcom môžem každému odporučiť.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajiteľ Travelkingu
Overené Travelkingom

“Z Toskánska sme boli všetci nadšení a rozhodne sa sem ešte vrátime. Hotel Il Colombaio ponúka ubytovanie v klasickom toskánskom štýle, navyše je pri ňom veľký bazén, deti zase nadchli korytnačky. Nachádza sa v pohodovej a romantickej dedinke Castellina in Chianti, ktorá je obklopená vinicami a plná fantastických reštaurácií i kaviarní. Navyše to je odtiaľ kúsok do skvostných miest ako sú Siena a Florencia.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Taliansko je ideálna destinácia na letnú dovolenku. Môže za to množstvo nádherných miest, ktorých pamiatky sa oplatí navštíviť, fantastická zmrzlina - gelato, a tiež rozsiahle pieskové pláže a teplé more ideálne na kúpanie sa. Kam sa na letnú dovolenku pri mori v Taliansku vydáte tento rok?

Na čo sa môžete tešiť počas letnej dovolenky v Taliansku?

Pobyt v Taliansku - to je hlavne horúce slnko nad hlavou, neodolateľná miestna kuchyňa a pamiatky kam len oko dovidí. Vydajte sa za nimi napríklad do Toskánska, ktoré preslávilo hlavne znamenité víno a kolíska renesancie - mesto Florencia. Objavovanie čarovných uličiek miest a ochutnávanie miestnych dobrôt sa bude páčiť aj vášmu psíkovi, a tak ho vezmite na dovolenku do Talianska so sebou.

Nech sa už rozhodente stráviť dovolenku v Taliansku kdekoľvek, dbajte na to, aby ste mali more vždy nablízku. Ak ale zrovna nebudete mať chuť na kúpanie v slanej vode, vyberte si ubytovanie s vlastným bazénom. Oddychovať s koktailom pri vode tak budete môcť len pár krokov od svojej izby.