Dovolenka pri mori v Taliansku

Piesočné i kamienkové pláže, lacné apartmány aj historické prístavy robia z pobytu v Taliansku ideálnu letnú dovolenku pri mori pre celú rodinu. Opáľte sa dozlatista pod horúcim talianskym slnkom.

Načítavam ponuky...


Aká by to bola dovolenka v Taliansku, keby ste aspoň na pár dní nevyrazili na pláž? Ani si to nepredstavujte a zarezervujte si radšej pobyt v Taliansku, kde o kúpanie sa v mori a stavanie hradov z piesku rozhodne neprídete. S výberom vám radi pomôžeme.

Taliansko - to nie sú len neuveriteľné pamiatky a znamenité jedlo, ale tiež more

Ideálny čas na dovolenku v Taliansku je pre mnohých práve leto. Ak aj vy túžite po slnkom zaliatych piesočných plážach a kopčekoch zmrzliny nazývanej „gelato“, vydajte sa do Talianska práve na letnú dovolenku. Uvidíte, že dlhých dní a kúpania sa v teplom mori sa nebudete vedieť nabažiť.

Ak sa na pobyt pri mori chystáte s celou rodinou, nenechávajte doma ani vášho psíka a vezmite ho na dovolenku so sebou. Nemusíte si tak lámať hlavu so zabezpečením stráženia a budete mať vždy istotu, že sa váš miláčik má priam skvele. Bude totiž stále s vami, a to či už v hoteli alebo penzióne, tak aj pri potulkách mestom a tiež na pláži.