Dovolenka pri mori v Taliansku

Piesočné i kamienkové pláže, lacné apartmány aj historické prístavy robia z pobytu v Taliansku ideálnu letnú dovolenku pri mori pre celú rodinu. Opáľte sa dozlatista pod horúcim talianskym slnkom.

Načítavam ponuky...

Vášmu výberu neodpovedá žiaden pobyt, skúste upraviť zadané kritériá.Aká by to bola dovolenka v Taliansku, keby ste aspoň na pár dní nevyrazili na pláž? Ani si to nepredstavujte a zarezervujte si radšej pobyt v Taliansku, kde o kúpanie sa v mori a stavanie hradov z piesku rozhodne neprídete. S výberom vám radi pomôžeme.

Taliansko - to nie sú len neuveriteľné pamiatky a znamenité jedlo, ale tiež more

Ideálny čas na dovolenku v Taliansku je pre mnohých práve leto. Ak aj vy túžite po slnkom zaliatych piesočných plážach a kopčekoch zmrzliny nazývanej „gelato“, vydajte sa do Talianska práve na letnú dovolenku. Uvidíte, že dlhých dní a kúpania sa v teplom mori sa nebudete vedieť nabažiť.

Ak sa na pobyt pri mori chystáte s celou rodinou, nenechávajte doma ani vášho psíka a vezmite ho na dovolenku so sebou. Nemusíte si tak lámať hlavu so zabezpečením stráženia a budete mať vždy istotu, že sa váš miláčik má priam skvele. Bude totiž stále s vami, a to či už v hoteli alebo penzióne, tak aj pri potulkách mestom a tiež na pláži.