• Check in od 15:00 hodín, check out do 12:00 hodín

  • Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Dokonalý a luxusný kúpeľný relax v Park Inn ****

Hotel Park Inn **** je s kúpeľmi Sárvár prepojený vyhrievaným tunelom. V izbe na seba hodíte župan a môžete pohodlne zamieriť rovno do kúpeľov. Areál získal v roku 2013 ocenenie Najlepší kúpeľný areál v Maďarsku.


Hotelový personál sa vďaka turistom z okolitých krajín dokázal naučiť aj slovíčka v slovenskom či českom jazyku a informácie v hoteli nájdete tiež v češtine.


Obľúbený hotel zákazníkov Travelkingu

Izby hotela sú novozrekonštruované a štýlovo zariadené vo výrazných farbách, ktoré vás nabijú pozitívnou energiou. Sú priestranné, majú veľkú pohodlnú posteľ, balkón, individuálne ovládanú klimatizáciu, LCD TV a telefón.

Hotel myslí aj na tých najmenších - je tu aj detská herňa, v ktorej nájdete množstvo hračiek a dozor. V kúpeľoch potom na deti čakajú animačné programy a obrovské množstvo ďalších atrakcií.

Súčasťou hotela je reštaurácia so špecialitami maďarskej a medzinárodnej kuchyne a tiež lounge bar so širokou ponukou káv a koktejlov.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Petr H.)

S hotelem jsme maximálně spokojeni.

Vynikajúce (Štěpán E.)

Vše bylo super, až na to, že ač vámi potvrzená námi požadovaná strana pokojů (směr k hlavnímu vchodu) nebyla dodržena a naopak (3.) patro dodrženo bylo. Komunikoval jsem to v recepci, ale nevyhověli, neb měli vše obsazené. Ale pobyt nám to vůbec nezkazilo.

Vynikajúce (Václav A.)

Vše bylo výborný.