Wellness pobyty pre dvoch v Prahe

Hlavné mesto ČR ponúka okrem mnohých historických pamiatok aj tie najmodernejšie wellness centrá. Prácu skúsených masérov alebo leňošenie v bublinkách si môžete užiť aj so svojím partnerom v mnohých hoteloch v Prahe.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“S ubytovaním v Hoteli NH Collection Prague **** sme boli veľmi spokojní. Hotel sa nachádza neďaleko zastávok MHD, takže sme mali všade blízko. Personál bol vždy milý, ústretový a usmievavý. V izbe nás najviac zaujala krásna kúpeľňa so sprchovacím kútom. Na raňajkách bol veľký výber, my sme si najviac pochutnali na teplom bufete. Raritou a pýchou tohto hotela je lanovka, ktorou sa do hotela dostanete zo spodného partnerského hotela. Hotel si od nás oprávnene zaslúži jednotku.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznícka podpora


Do Prahy sa jazdí predovšetkým za kultúrou, historickými pamiatkami a zážitkami. Vedeli ste, že si tu však môžete užiť aj parádny wellness pobyt vo dvoch plný odpočinku?

Pražské hotely lákajúce na wellness centrum

Pri výbere vhodného ubytovania v Prahe je dobré mať vopred premyslené, či hľadáte hotel, ktorý ponúka vlastný bazén, vírivku, saunu alebo ideálne kombináciu všetkého. Priznajme si, že po celodennom chodení po Prahe príde ponorenie sa do horúcich bubliniek vhod.

Čo je ešte skvelé? Procedúry! Väčšina hotelov s vlastným spa ponúka aj rôzne procedúry. Obľúbené sú predovšetkým thajské a relaxačné masáže. Dobrou správou je, že balíček mnohokrát obsahuje na masáže, zábaly a kúpele či lákavú zľavu.