Wellness pobyty pre dvoch v Prahe

Hlavné mesto ČR ponúka okrem mnohých historických pamiatok aj tie najmodernejšie wellness centrá. Prácu skúsených masérov alebo leňošenie v bublinkách si môžete užiť aj so svojím partnerom v mnohých hoteloch v Prahe.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel je ideálnou voľbou pre návštevu Prahy. Je moderný, komfortný a má vlastnú kulinársku reštauráciu. Prostredie prírodnej rezervácie je pokojné a príjemné, ako by sa hotel ani nenachádzal v Prahe. Zároveň je ale dobre dostupný autom a blízka zastávka metra umožňuje rýchle cestovanie do centra mesta za pamiatkami. Osobne sa mi najviac páčilo moderné fitness a wellness s terasou, výhľadom do záhrady a holistickým, sviečkami osvieteným interiérom.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím


Do Prahy sa jazdí predovšetkým za kultúrou, historickými pamiatkami a zážitkami. Vedeli ste, že si tu však môžete užiť aj parádny wellness pobyt vo dvoch plný odpočinku?

Pražské hotely lákajúce na wellness centrum

Pri výbere vhodného ubytovania v Prahe je dobré mať vopred premyslené, či hľadáte hotel, ktorý ponúka vlastný bazén, vírivku, saunu alebo ideálne kombináciu všetkého. Priznajme si, že po celodennom chodení po Prahe príde ponorenie sa do horúcich bubliniek vhod.

Čo je ešte skvelé? Procedúry! Väčšina hotelov s vlastným spa ponúka aj rôzne procedúry. Obľúbené sú predovšetkým thajské a relaxačné masáže. Dobrou správou je, že balíček mnohokrát obsahuje na masáže, zábaly a kúpele či lákavú zľavu.