Resort Stein ***

Resort Stein ***

Skalka 10, Cheb
Česká republika

+420 354 423 301

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 315 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 100 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
5 km
Vzdialenosť od jazera
5 km
Zastávka
0,9 km

O ubytovaní

Hneď vedľa priehrady Skalka sa nachádza športovo koncipovaný Resort Stein ***. Leží v obci Skalka len 3 km od Chebu a 4 km od Františkových Lázní. Krásne si tú oddýchnete vďaka úzkemu prepojeniu s okolitou prírodou - hotel nájdete napríklad priamo na cykloceste a rozprestierajú sa tak pred vami mnohé cyklotrasy.

V Chebe preskúmajte Chebský zámok alebo námestie s fontánou so sochou Herkula, do Františkových Lázní zase zájdite za relaxom a prechádzkami po kolonádach. V zime sa tu dá krásne prejsť okolie na bežkách alebo sa vydať za zjazdovým lyžovaním blízko za hranice do nemeckého Arzbergu (15 km), do Aše (21 km) či Mariánskych Lázní (35 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 33 izieb vybavených v rôznych štýloch, od rančového po luxusný. V každej z nich nájdete satelitný TV, WiFi alebo WLAN pripojenie, trezor, chladničku a vlastnú kúpeľňu (toaleta a sprchovací kút alebo vaňa). Do všetkých izieb je možnosť umiestniť prístelku a za príplatok môžete získať izbu s balkónom.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii sa podávajú tradičné české i medzinárodné pokrmy, v lete si môžete posedieť na terase a tešiť sa na grilovanie.

Kde budete relaxovať?

Hotelové wellness je tu pre vaše chvíle oddychu a regenerácie. Navštívte fínsku saunu alebo vírivku s teplou vodou. Ak máte chuť na niečo netradičné, odporúčame danárium, kombináciu sauny a parného kúpeľa. Na koho je sauna príliš horúca, môže vyskúšať rímsky aroma kúpeľ s teplotou 35 ° - 60 °C, rozhodujúca je tu takmer 100% vlhkosť vzduchu.

Niečo naviac

Hotel má tiež vlastnú ekofarmu a minizoo, kde si môžete tiež dohodnúť jazdenie na koňoch ako v anglickom, tak aj vo westernovom štýle. Pre detské jazdy sú k dispozícii poníky. V hoteli sú k dispozícii pomôcky na soft tenis, bedminton, pétanque, streetball, loptové hry aj požičovňa bicyklov.