First minute - Dovolenka s predstihom a výhodne

Choďte na to chytro a zakúpte si dovolenku s predstihom! Nakupovanie First Minute vám zaistí široký výber pobytov aj termínov, a hlavne skvelú zľavu minimálne 10 %. First Minute varianty sú v ponuke aspoň 3 mesiace pred začiatkom ich platnosti, dovolenku tak budete mať vyriešenú už niekoľko mesiacov dopredu, s kľudom a výhodne.

Načítavam ponuky...


Premýšľate, či kúpiť dovolenku s predstihom, alebo počkať na zľavnené ponuky na poslednú chvíľu? Fenomén Last Minute zľavnených dovoleniek pozná každý, v posledných rokoch ale ich popularitu rýchlo dohnali tzv. First Minute pobyty, teda varianty, ktoré kupujete so zľavou niekoľko mesiacov dopredu. A aké sú hlavné dôvody, prečo sa na naše First Minute ponuky pozrieť?

  • Väčší výber - First Minute ponuky sú všetko, len nie prebrané. Dostanete sa s predstihom k najlepším variantom a budete mať istotu, že sa pre vás nájde miesto presne v tom hoteli či penzióne, ktorý ste si vybrali.

  • Nižšie ceny - U First Minute pobytov je garantovaná zľava aspoň 10 %. Pri nákupe dovolenky pre rodinu tak ušetríte napríklad aj niekoľko tisíc. O to viac skvelých jedál, zaujímavých atrakcií a jedinečných zážitkov si na dovolenke môžete užiť.

  • Dovolenka bez stresu - First Minute variant pobytu si kúpite 3 a viac mesiacov pred začiatkom jeho platnosti, potom už sa budete len s božským pokojom tešiť na zaslúžený relax. Plánovacie typy môžu toto obdobie využiť na organizáciu perfektného programu, ktorý vašu dovolenku dotiahne k dokonalosti.