First minute - Dovolenka s predstihom a výhodne

Choďte na to chytro a zakúpte si dovolenku s predstihom! Nakupovanie First Minute vám zaistí široký výber pobytov aj termínov, a hlavne skvelú zľavu minimálne 10 %. First Minute varianty sú v ponuke aspoň 3 mesiace pred začiatkom ich platnosti, dovolenku tak budete mať vyriešenú už niekoľko mesiacov dopredu, s kľudom a výhodne.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Lepšie umiestnenie hotela v Karlových Varoch sme si ani nemohli priať! Personál bol veľmi ochotný a vybavenie hotela perfektne prispôsobené na kúpeľný pobyt. Izba bola priestranná a čistá. Potešili nás maličkosti ako misa s ovocím či župany. Raňajky boli bohaté a večere chutné. Procedúry, ktoré sme vyskúšali, nám dodali energiu na prehliadku kúpeľov. Centrum mesta je z hotela vzdialené len pár krokov, takže sme si vychutnali prechádzku pozdĺž rieky aj posedenie s nápojmi v parku vedľa Sadovej kolonády. ”

Fanni Soós
Fanni Soós
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Aquincum mi len dokázal, že Budapešť si je možné užiť aj za horšieho počasia. Na celodenné prechádzky nás pripravili skvelé raňajky, z ktorých si vyberie naozaj každý. Po návrate na nás potom čakali termálne bazény, ktoré nás príjemne zohriali. Izba bola veľmi luxusná a na posteliach sa spalo výborne. Príjemným prekvapením bola aj fľaša červeného vína, ktorú sme si vychutnali za výhľadu na nočný Dunaj. Z výletov po okolí rozhodne odporúčam navštíviť Magitin ostrov, ktorý sa nachádza priamo oproti hotelu.”

Eliška Kordulová
Eliška Kordulová
Marketingový tím


Premýšľate, či kúpiť dovolenku s predstihom, alebo počkať na zľavnené ponuky na poslednú chvíľu? Fenomén Last Minute zľavnených dovoleniek pozná každý, v posledných rokoch ale ich popularitu rýchlo dohnali tzv. First Minute pobyty, teda varianty, ktoré kupujete so zľavou niekoľko mesiacov dopredu. A aké sú hlavné dôvody, prečo sa na naše First Minute ponuky pozrieť?

  • Väčší výber - First Minute ponuky sú všetko, len nie prebrané. Dostanete sa s predstihom k najlepším variantom a budete mať istotu, že sa pre vás nájde miesto presne v tom hoteli či penzióne, ktorý ste si vybrali.

  • Nižšie ceny - U First Minute pobytov je garantovaná zľava aspoň 10 %. Pri nákupe dovolenky pre rodinu tak ušetríte napríklad aj niekoľko tisíc. O to viac skvelých jedál, zaujímavých atrakcií a jedinečných zážitkov si na dovolenke môžete užiť.

  • Dovolenka bez stresu - First Minute variant pobytu si kúpite 3 a viac mesiacov pred začiatkom jeho platnosti, potom už sa budete len s božským pokojom tešiť na zaslúžený relax. Plánovacie typy môžu toto obdobie využiť na organizáciu perfektného programu, ktorý vašu dovolenku dotiahne k dokonalosti.