Wellness pobyt v Chorvátsku

Dovolenka v Chorvátsku nemusí byť len o kúpaní v mori. Užite si tiež relaxáciu vo wellness, kde si oddýchnete vo vírivke, alebo napríklad v saune.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza pri pobrežnej promenáde a kamienkovej pláži. Medzi vodné atrakcie patrí vnútorný a vonkajší bazén a, samozrejme, more. Izba bola priestranná s veľkým balkónom a výhľadom na more aj ostrov Pag. Skvele som si v ňom oddýchol, najmä vďaka dobrej klimatizácii. Jedlo formou all inclusive bufetov bolo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje sú v cene počas celého dňa. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou naozaj výnimočnou časťou Chorvátska, ktorú odporúčam navštíviť loďou Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodný tím


Dovolenka v Chorvátsku sa spája hlavne s kúpaním sa v mori a opaľovaním sa na pláži. Nemusí to byť ale to jediné, čo na svojej dovolenke môžete podniknúť. K pravému odpočinku nemusí chýbať ani wellness centrum, a to aj priamo vo vašom ubytovaní.

Dovolenka v Chorvátsku - to je more, historické mestá aj wellness

Chorvátsko - to je teplé more ideálne na kúpanie, kamienkové aj pieskové pláže a letoviská pulzujúce životom aj historické mestá. Počas dovolenky sa ale môžete tešiť aj na niečo naviac - napríklad na odpočinok vo wellness centre. Masáži tisíckami bubliniek vo vírivke a zdravému odpočinku v saune sa nič nevyrovná. Ak oň nechcete počas svojej dovolenky v Chorvátsku prísť, zarezervujte si pobyt s neobmedzeným vstupom do wellness centra v rámci pobytu. Tešiť sa môžete taktiež na kúpanie sa v bazéne.

Odpočinok vo wellness si môžete užívať napríklad v Severnej Dalmácii, v Istri či na Makarskej riviére, ale aj v ostatných kútoch Chorvátska. Vlastným wellness centrom sa tu pýšia hlavne luxusné hotely, v ktorých si užijete tiež dokonalé pohodlie, skvelé služby a znamenitú stravu. Aby ste mali istotu, že si v Chorvátsku budete užívať len to najlepšie pohodlie, vyberajte si pobyt s označením „Osobne overené“. Toto označenie znamená, že pobyt osobne overil člen Travelking tímu a od hostí zbiera samé výborné hodnotenie.