Wellness pobyt v Chorvátsku

Dovolenka v Chorvátsku nemusí byť len o kúpaní v mori. Užite si tiež relaxáciu vo wellness, kde si oddýchnete vo vírivke, alebo napríklad v saune.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza pri pobrežnej promenáde a kamienkovej pláži. Medzi vodné atrakcie patrí vnútorný a vonkajší bazén a, samozrejme, more. Izba bola priestranná s veľkým balkónom a výhľadom na more aj ostrov Pag. Skvele som si v ňom oddýchol, najmä vďaka dobrej klimatizácii. Jedlo formou all inclusive bufetov bolo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje sú v cene počas celého dňa. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou naozaj výnimočnou časťou Chorvátska, ktorú odporúčam navštíviť loďou Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Rezort Crvena Luka sa nachádza mimo mesta a patrí k nemu snáď najkrajšia pláž v celom Chorvátsku. Priestranné izby ponúkajú komfortné ubytovanie. Bufetová polpenzia je plná dobrôt a nadchne každého milovníka stredomorskej kuchyne. Odpočívať môžete aj v modernom wellness s vyhrievaným bazénom a dvomi saunami. Dokonalé zázemie tu nájdu rodiny s deťmi - je tu niekoľko ihrísk, parádna herňa a animácie. V okolí je množstvo prírodných i kultúrnych krás od Vranského jazera cez historický Zadar po pohorie Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tím


Dovolenka v Chorvátsku sa spája hlavne s kúpaním sa v mori a opaľovaním sa na pláži. Nemusí to byť ale to jediné, čo na svojej dovolenke môžete podniknúť. K pravému odpočinku nemusí chýbať ani wellness centrum, a to aj priamo vo vašom ubytovaní.

Dovolenka v Chorvátsku - to je more, historické mestá aj wellness

Chorvátsko - to je teplé more ideálne na kúpanie, kamienkové aj pieskové pláže a letoviská pulzujúce životom aj historické mestá. Počas dovolenky sa ale môžete tešiť aj na niečo naviac - napríklad na odpočinok vo wellness centre. Masáži tisíckami bubliniek vo vírivke a zdravému odpočinku v saune sa nič nevyrovná. Ak oň nechcete počas svojej dovolenky v Chorvátsku prísť, zarezervujte si pobyt s neobmedzeným vstupom do wellness centra v rámci pobytu. Tešiť sa môžete taktiež na kúpanie sa v bazéne.

Odpočinok vo wellness si môžete užívať napríklad v Severnej Dalmácii, v Istri či na Makarskej riviére, ale aj v ostatných kútoch Chorvátska. Vlastným wellness centrom sa tu pýšia hlavne luxusné hotely, v ktorých si užijete tiež dokonalé pohodlie, skvelé služby a znamenitú stravu. Aby ste mali istotu, že si v Chorvátsku budete užívať len to najlepšie pohodlie, vyberajte si pobyt s označením „Osobne overené“. Toto označenie znamená, že pobyt osobne overil člen Travelking tímu a od hostí zbiera samé výborné hodnotenie.