All inclusive wellness pobyty

Doprajte si na vašej dovolenke to najlepšie. Vďaka all inclusive sa nemusíte o nič starať a wellness vás dokonale uvoľní. Vyberte si krásny wellness hotel v Maďarsku, Rakúsku alebo Taliansku a nechajte sa rozmaznávať. Starosti počkajú.

Načítavam ponuky...


Chcete si užiť dokonalú relaxáciu v hotelovom wellness centre, ktoré sa oddáte naplno a nebudete musieť riešiť starosti so stravou - čo uvariť, do akej reštaurácie sa vydať a podobne? Riešením je wellness pobyt s all inclusive stravovaním!

All inclusive + wellness = dokonalý pobyt

Ráno vstanete, doprajte si parádne raňajky formou bufetu a potom už hurá na masáž, do vírivky, alebo sauny.

Pred obedom si stihnete ešte pokojne zaplávať v bazéne, alebo odpočinúť na ležadlách na slnečnej terase, pretože to do jedálne budete mať pár krokov. I obed sa podáva priamo v hoteli!

Následne si potom vo wellness či termáloch nemusíte strážiť čas, aby ste sa stihli nachystať na večeru, vybrali vhodnú reštauráciu, došli do nej a potom sa konečne najedli. Aj večeru, najčastejšie formou bufetu, si užijete priamo v ubytovaní.

Navyše budete mať po celý deň k dispozícii nealkoholické nápoje (káva, čaj, voda, džúsy, perlivé nápoje,...) a mnohokrát vo vybraných časoch aj miestne víno a pivo.