Wellness pobyty na južnej Morave

Na južnej Morave si krásne odpočiniete. Čaká vás vstup do wellness či aquaparku, dopriať si môžete aj skvelé moravské víno. Je na vás, či čas strávite v bazéne, vo vírivke alebo saune.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“S pobytom v Hoteli Avanti **** sme boli spokojné. Izba bola priestranná, útulná a našli sme v nej všetko na komfortný pobyt – pohodlnú posteľ a ako bonus aj veľký balkón. Ráno sme sa posilnili výbornými raňajkami, kde si každá z nás pochutnala na svojich obľúbených pokrmoch. Veľkou výhodou hotela je aj strešné wellness centrum s vírivkou a saunou. Škoda len, že v deň pobytu bola vírivka nedostupná. Tak snáď nabudúce. :)”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“V Prosecco Rezidencii Marko *** sme strávili krásne 3 dni. Personál bol báječný - boli to naozajstní a vždy usmiati profíci. Zvláštnu poklonu si zaslúži pán kuchár. Ďalšou výhodou je lokalita – akonáhle sme prešli vstupnou bránou, mali sme pocit, akoby sme sa ocitli niekde v talianskom Toskánsku. Na vínnom lístku nájdete desiatky druhov Prosecca, exkluzívnych rumov aj vína. Keď k tomu pripočítam moderné wellness a úžasné okolie plné trakcií, a tie pravé ingrediencie pre pobyt vo dvojici sú na svete.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Južná Morava je vychýrená predovšetkým svojimi vinárskymi pobytmi, pretože tu nájdeme najviac vínnych pivníc, viníc i vinárov v celom Česku. Viete však, že na južnú Moravu sa nejazdí len za vínom a cyklistikou, ale aj za relaxáciou vo wellness?

Leňošenie vo wellness na južnej Morave

V našej ponuke nájdete krásne hotely i penzióny, ktoré disponujú vlastným wellness centrom. Vy si tak môžete užiť jednorazový či neobmedzený vstup do bazéna, vírivky a sauny. A pretože wellness je aj o procedúrach, nechajte sa rozmaznávať napríklad pri masáži.

4* wellness hotely nájdete predovšetkým v Brne. Tie 3* spolu s penziónmi zase v Moravskom krase a v okolí Znojma a Pálavy.