Wellness pobyty na južnej Morave

Na južnej Morave si krásne odpočiniete. Čaká vás vstup do wellness či aquaparku, dopriať si môžete aj skvelé moravské víno. Je na vás, či čas strávite v bazéne, vo vírivke alebo saune.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V Prosecco Rezidencii Marko *** sme strávili krásne 3 dni. Personál bol báječný - boli to naozajstní a vždy usmiati profíci. Zvláštnu poklonu si zaslúži pán kuchár. Ďalšou výhodou je lokalita – akonáhle sme prešli vstupnou bránou, mali sme pocit, akoby sme sa ocitli niekde v talianskom Toskánsku. Na vínnom lístku nájdete desiatky druhov Prosecca, exkluzívnych rumov aj vína. Keď k tomu pripočítam moderné wellness a úžasné okolie plné trakcií, a tie pravé ingrediencie pre pobyt vo dvojici sú na svete.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Výhodou pobytu v Hoteli Olberg *** je bez pochyby izba Superior s pohodlnou posteľou a klimatizáciou, ktorá príde v lete vhod. Veľmi sme si pochutnali na večeriach od šikovného kuchára. Navyše sa ubytovanie nachádza len 5 km od Moravského krasu, preslávených jaskýň a priepasti Macocha. K dispozícii je v ubytovaní aj pekné wellness s bazénom, vírivkou a saunou. Bohužiaľ nás počas pobytu z wellness vyhodili, kvôli chybne vykonanej rezervácii zo strany hotela, čo náš zážitok trochu pokazilo.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


Južná Morava je vychýrená predovšetkým svojimi vinárskymi pobytmi, pretože tu nájdeme najviac vínnych pivníc, viníc i vinárov v celom Česku. Viete však, že na južnú Moravu sa nejazdí len za vínom a cyklistikou, ale aj za relaxáciou vo wellness?

Leňošenie vo wellness na južnej Morave

V našej ponuke nájdete krásne hotely i penzióny, ktoré disponujú vlastným wellness centrom. Vy si tak môžete užiť jednorazový či neobmedzený vstup do bazéna, vírivky a sauny. A pretože wellness je aj o procedúrach, nechajte sa rozmaznávať napríklad pri masáži.

4* wellness hotely nájdete predovšetkým v Brne. Tie 3* spolu s penziónmi zase v Moravskom krase a v okolí Znojma a Pálavy.