Wellness pobyty na južnej Morave

Na južnej Morave si krásne odpočiniete. Čaká vás vstup do wellness či aquaparku, dopriať si môžete aj skvelé moravské víno. Je na vás, či čas strávite v bazéne, vo vírivke alebo saune.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Rakovec splnil naše očakávania. Hotel je umiestnený v tichej lokalite pri brnianskej priehrade, ktorá ponúka množstvo aktivít. Nesmierne sme si užili hlavne vstup do wellness, príjemne nás prekvapila jeho úroveň, priestor bol moderný a čistý. Raňajky boli veľmi chutné a pravidelne doplňované. Aj hotelový personál bol po celý čas pobytu milý a príjemný, takže služby hotela pri najbližšej ceste do Brna opäť radi využijeme.”

Lenka Lávová
Lenka Lávová
Zákaznícka podpora


Južná Morava je vychýrená predovšetkým svojimi vinárskymi pobytmi, pretože tu nájdeme najviac vínnych pivníc, viníc i vinárov v celom Česku. Viete však, že na južnú Moravu sa nejazdí len za vínom a cyklistikou, ale aj za relaxáciou vo wellness?

Leňošenie vo wellness na južnej Morave

V našej ponuke nájdete krásne hotely i penzióny, ktoré disponujú vlastným wellness centrom. Vy si tak môžete užiť jednorazový či neobmedzený vstup do bazéna, vírivky a sauny. A pretože wellness je aj o procedúrach, nechajte sa rozmaznávať napríklad pri masáži.

4* wellness hotely nájdete predovšetkým v Brne. Tie 3* spolu s penziónmi zase v Moravskom krase a v okolí Znojma a Pálavy.