Wellness pobyty v Bielych Karpatoch

Oddajte sa odpočinku v jedinečne krásnom prostredí Bielych Karpát. Miestna rozkvitnutá príroda s lúkami plnými orchideí vás poteší rovnako ako široká ponuka kvalitných wellness pobytov v Bielych Karpatoch. Vyrazte za relaxom do tohto krásneho kraja a načerpajte energiu ako z leňošenia vo vírivke, tak z príjemných prechádzok pokojnou krajinou.

Načítavam ponuky...


Biele Karpaty si vyslúžili čestný zápis do zoznamu UNESCO, a to ako unikátna biosférická rezervácia charakteristická cennými orchideovými lúkami. Ak sa vydáte do týchto končín, nebudete ľutovať. Užijete si tu predovšetkým prechádzky v nádhernej prírode bez davov turistov, a to v ktoromkoľvek ročnom období. Svoje potulky prírodou môžete spojiť aj s odpočinkom vo wellness pobyte. Biele Karpaty si čoskoro zamilujete a za odpočinkom sa sem budete radi vracať.

Wellness pobyty v Bielych Karpatoch – jedinečný odpočinok s vôňou orchideí

Z wellness pobytov v Bielych Karpatoch vám ponúkame hotely s masážami, procedúrami i vnútorným bazénom. Využívať môžete tiež súkromný oddych vo vírivke alebo saune, kde si môžete oddýchnuť po náročnom dni v horách. Odporúčame navštíviť kúpeľné mesto Luhačovice s pokojnou atmosférou i významnými historickými pamiatkami.

Z turistických cieľov určite nesmiete minúť najvyšší vrchol Bielych Karpát – Veľkú Javorinu (970 m n. m.), z kultúrnych lákadiel navštívte kuželovský veterný mlyn, zámok Nový Světlov alebo zrúcaninu hradu v Broumove . Oblasť Valašska a Slovácka je perfektná aj pre výlety na bicykli, pri ktorých si užijete panoramatické výhľady do okolia.

Vyberte si príjemný wellness pobyt v Bielych Karpatoch s polpenziou alebo plnou penziou. S celou rodinou tu strávite príjemné chvíle. Doma nemusíte nechávať ani domáceho maznáčika, pobyty so psami vám prídu vhod aj v tejto lokalite.