Užite si to najlepšie z Prahy počas pobytu v prepychovom Hoteli Antik ****, ktorý ponúka komfortné ubytovanie v štandardných aj moderných dizajnových izbách. Vďaka polohe v samotnom historickom srdci metropoly to budete mať na Staromestské námestie, Karlov most a ďalšie pamiatky doslova pár krokov. O dokonalý štart dňa sa každý deň pobytu postará bohatý raňajkový bufet s teplými aj studenými pokrmami.

O ubytovaní

Hotel Antik **** ponúka luxusné ubytovanie v samotnom historickom srdci Prahy. Vďaka polohe priamo na jednej z najstarších pražských ulíc, Dlouhé třídě, to budete mať k najznámejším pamiatkam, múzeám aj divadlám doslova pár krokov.

Na Dlouhé třídě to žije v akúkoľvek dennú aj nočnú hodinu. Je totiž plná reštaurácií, butikov svetových značiek aj barov a nočných klubov. Iba 300 m od hotela leží Staromestské námestie s orlojom, odkiaľ môžete pešo pokračovať až na Václavské námestie (1 km), ktorému dominuje jazdecká socha Václava. Z hotela sa romantickými pražskými uličkami môžete vydať aj na Karlov most (900 m) a ďalej potom vyrazte k Pražskému hradu (1,8 km) alebo na vrch Petřín (3 km), z ktorého je možné si mesto pozrieť z obľúbenej rozhľadne.

Vyhľadávanými turistickými cieľmi sú tiež zoologická a botanická záhrada v Troji (5 km). Vodné radovánky aj perfektný relax vo wellness si užijete v Aquapalace Praha (17 km).

Pokiaľ dávate prednosť kultúre, odporúčame navštíviť novo zrekonštruované Národné múzeum (1,7 km), Národné technické múzeum (1,6 km), Múzeum fantastických ilúzií (1,4 km) alebo napríklad múzeum voskových figurín Madame Tussaud (450 m). Pobyt si môžete spestriť aj predstavením v slávnych divadlách, ako je Národné divadlo (1,8 km), Žižkovské divadlo Járy Cimrmana (2,4 km) a mnoho ďalších.

Praha ponúka aj nekonečné možnosti nakupovania. Záleží len na vás, či dáte prednosť luxusným obchodom v okolí hotela, alebo obchodným centrám ako Palladium (500 m), My Národní (1 km) alebo Nový Smíchov (3 km). A nesmieme zabudnúť spomenúť, že počas adventu to budete mať z hotela na tie najkrajšie vianočné trhy na Staromestskom a Václavskom námestí len pár minút chôdze.

Kde budete spať?

Dvojlôžkové izby Standard sú umiestnené v zadnej časti hotela s výťahom. Ich súčasťou je vlastná kúpeľňa a vybavenie v podobe WiFi pripojenia, klimatizácie, satelitnej TV, minibaru a trezoru. Do izby je možné umiestniť maximálne jednu prístelku.

Dvojlôžkové izby Design sa nachádzajú v prednej časti objektu bez výťahu. Tieto izby sú novo zrekonštruované a moderne vybavené. Ich súčasťou je vlastná kúpeľňa a nájdete tu WiFi pripojenie, klimatizáciu, satelitnú TV, minibar a trezor. Do izby je možné umiestniť maximálne jednu prístelku.

Dvojlôžkové izby Depandance ponúkajú rovnako ako izby Design najvyšší komfort a moderné vybavenie. Okrem toho však disponujú veľkým priestorom a množstvom miesta. Do izby je možné umiestniť maximálne jednu prístelku.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je aj príjemná reštaurácia, kde sa každé ráno podávajú raňajky formou bufetu.

Hotel Antik ****

Hotel Antik ****

Dlouhá 22 , Praha
Česká republika

+420 222 322 288

info@hotelantik.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 550 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
18 km

Tipy na výlet

Vianočné trhy v Prahe

Vianočné trhy v PraheTip na výlet

Vianočná atmosféra v dobe adventu je jedna z najkrajších vecí na Prahe. Ak mierite do hlavného mesta v tomto období, rozhodne navštívte Staromestské námestie, dajte si horúci trdelník a varené víno a počkajte do zotmenia, až bude všetko žiariť. Po celú dobu vianočných trhov sa navyše môžete tešiť aj na hudobný program.

Praha
Praha
Karlov most a Pražský hrad
Karlov most a Pražský hrad
Národné múzeum
Národné múzeum