Wellness pobyty v Znojme

Vydajte sa ochutnať preslávené znojemské uhorky a objavte všetko, čo vám južná Morava môže ponúknuť. Páčiť sa tu bude všetkým romantickým dušiam, ktoré túžia po pohári znamenitého vína a ničím nerušenom relaxe. Rovnako si tu nájdu zábavu aj priaznivci aktívnej dovolenky, ktoré si po náročnom dni môžu dopriať oddych vo vírivke či saune. Vyberte si wellness pobyt v Znojme a užite si nezabudnuteľné chvíle v krásnom prostredí.

Načítavam ponuky...


Preslnené vinice, zvonivý smiech, pohostinní ľudia a krásna príroda v okolí. Aj tak by sa dalo popísať Znojmo a južná Morava. Pokiaľ si vyberiete wellness pobyt v Znojme, nebudete ľutovať. Čakajú vás pohodové chvíle s tými najbližšími a v romantickej atmosfére. Vydajte sa na juh Moravy kedykoľvek počas roka a tešte sa zo všetkých krás, ktoré vám môže ponúknuť.

Wellness pobyty v Znojme – relaxujte vo vínnom raji

Južná Morava je rajom odpočinku. Objavte širokú ponuku wellness pobytov priamo v Znojme alebo v jeho okolí a majte na dosah všetky atraktívne turistické ciele. Zamieriť na juh Moravy môžete so svojou drahou polovičkou a užiť si spoločné intímne chvíle v privátnej vírivke alebo saune. Alebo vezmite so sebou celú rodinu a doprajte si relax v bazéne a deťom zábavu v hotelovom detskom kútiku. Ušetriť môžete vďaka pobytom s dieťaťom zadarmo.

Znojmo vás uchváti nielen historickým centrom, ktorému dominuje kostol sv. Mikuláša, ale aj výborným regionálnym vínom. Jeho milovníci by mali spozornieť, pretože súčasťou pobytu v Znojme môže byť aj degustácia, vstup do vinárskej pivnice alebo fľaša vína priamo v izbe. Pohárik bieleho, vírivka a ľudia, s ktorými môžete byť sami so sebou – keby existovalo siedme nebo, vyzeralo by dozaista takto.

Južná Morava vám prinesie aj mnoho príležitostí pre pobyt v prírode. Vyrazte napríklad na prechádzku pozdĺž Dyje alebo sa vyberte do Národného parku Podyjí, ktorý sa rozprestiera v bezprostrednej blízkosti Znojma. Čakajú tu na vás nádherné vyhliadkové miesta, cyklotrasy aj výbeh s divokými koňmi. Z historických pamiatok si urobte výlet k zrúcanine Nového Hrádku v Podyjí alebo na významný znojemský zámok alebo Znojemské podzemie.