Wellness pobyty v Brne

Vydajte sa preskúmať Brno! Moravská metropola vás príjemne prekvapí množstvom zaujímavých pamiatok, výletných cieľov v okolí aj útulných kaviarní. Vďaka širokej ponuke wellness pobytov v Brne je druhé najväčšie české mesto aj skvelou lokalitou na oddych. Tešiť sa môžete na bazény, vírivky aj sauny, ale predovšetkým na krásne strávené chvíle s tými najbližšími.

Načítavam ponuky...


Brno a okolie je tým správnym miestom na oddych. Vďaka wellness pobytom z našej ponuky si tu užijete idylickú dovolenku plnú relaxu. Vo voľných chvíľach sa môžete prechádzať po meste, objavovať schované zákutia, útulné kaviarne alebo si pochutnať v niektorej z vychýrených reštaurácií. V okolí na vás čaká aj množstvo zaujímavých výletných cieľov.

Wellness pobyty v Brne so saunou i vírivkou

Špičkové wellness pobyty v Brne a okolí vám prídu vhod, kedykoľvek si potrebujete oddýchnuť. Vybrať si môžete víkendový pobyt, alebo týždennú dovolenku s procedúrami, s masážami alebo súkromnou vírivkou. Vyraziť sem môžete aj s deťmi, v tom prípade určite siahnite po ubytovaní s deťmi zadarmo. V hotelovom bazéne si spolu s celou rodinou užijete veľa zábavy.

Celé uvoľnenie a oddýchnutie potom môžete vyraziť do Brna na prehliadku najvýznamnejších pamiatok. Začnite na námestí Svobody s presláveným brnianskym orlojom, pokračujte na Zelný trh s jarmokom a na katedrálu svätého Petra a Pavla. Nezabudnite si tiež vyšliapnuť na hrad Špilberk, z ktorého získate krásny výhľad na celé mesto. V lete sa môžete vydať aj k Brnianskej priehrade a hrad Veveří, ktorý ju stráži z neďalekého kopca.

Brno vám vďaka svojej skvelej polohe poslúži aj ako východiskový bod pre objavovanie celej Moravy. Vychutnajte si tunajšie znamenité víno, vyrazte sa pozrieť na zámky v okolí alebo sa len tak bez cieľa prechádzajte po preslnených pláňach. Pre svoju dovolenku na Morave si vyberte ubytovanie s raňajkami alebo s polpenziou, nech môžete za dobrodružstvom vyraziť náležite posilnení.