Vinárske pobyty

Prechádzky vinicami, riadená degustácia alebo len popíjanie vína pri večeri? Túto predstavu si môžete splniť na našich vinárskych pobytoch. Navštívte útulné penzióny vo vinárskej oblasti aj súkromné vinárstva, kde vám k vínu naservírujú aj výdatné pochutiny.

Načítavam ponuky...


Keď sa povie víno, väčšine z nás sa hneď vybaví južná Morava. A niet divu. Práve na južnej Morave nájdeme najviac viníc, vinárov a vínnych pivníc v Česku. Ale za dovolenkou plnou pohody a vína sa môžete vydať aj do ďalších lokalít, čo tak napríklad na Slovácko?

Pobyty pre všetkých milovníkov vína

Vinársky pobyt poteší každého fanúšika vínnej révy v tekutej podobe. Okrem ubytovania vo vinárskej oblasti sa totiž môžete tešiť napríklad na degustáciu vín s výkladom a občerstvením v podobe studeného rautu s pečivom, syrmi a údeninami, alebo rovno na neobmedzenú konzumáciu vybraných druhov vín či burčiaku (podľa sezóny) počas jedného alebo viacerých večerov. Veľakrát v balíčku nájdete aj ďalšie výhody, ako je darček v podobe fľaše vína alebo možnosť prehliadky viníc či vínnych pivníc.