Wellness pobyty v Jeseníkoch

Jeseníky ponúkajú veľa možností nielen pre turistov. Navštívte Priessnitzové liečebné kúpele alebo sa zamerajte na hotely s bazénom alebo saunou. Z dovolenky prídete ako vymenený.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Garni Kolštejn musím len vychváliť - personál bol pozorný a vždy nápomocný, izba bola krásne upravená a na jedle v reštaurácii sme si pochutili tak, ako už dávno nie. Oddych v parádnom wellness centre s niekoľkými druhmi sáun nám skvele padol - nabudúce si určite doprajeme aj saunové rituály. Výhodou hotela je jeho skvelá poloha v centre obce Branná, takže je ideálnym východiskovým bodom na turistické trasy v okolí.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Praděd Thamm je hotel s dlhou a zaujímavou históriou, ale zároveň zrekonštruovaný a moderný. Izba je vybavená všetkým, čo počas pobytu môžete potrebovať. Nechýba tu ani wellness centrum, nás najviac nadchla vírivka a relaxačná zóna. Sú tu 2 reštaurácie, bar, rumotéka a bowling. Nudiť sa teda rozhodne nebudete. Určite odporúčam vyskúšať degustáciu rumov. Raňajky boli klasické, ale večere priam fantastické - všetky jedlá boli vynikajúce. Z výletov odporúčam blízku Poštovní štolu a rašeliniská Rejvíz.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


Jeseníky sú doslova rajom pre všetkých milovníkov hôr a panenskej prírody. Región ponúka najčistejší vzduch v strednej Európe, a tak sa sem ľudia hojne vydávajú na kúpeľné a wellness pobyty. Odpočinok si potom spestrujú turistikou, cyklistikou alebo lyžovaním či bežkovaním.

Ubytovanie s wellness centrom v Jeseníkoch

Základom každej skvelej dovolenky je správna voľba ideálneho ubytovania. Pokiaľ si v Jeseníkoch chcete okrem prírody užiť aj relaxáciu, vyberte si hotel alebo penzión s vlastným wellness centrom. Obľúbené je predovšetkým ubytovanie s bazénom, ale aj vírivka a sauna prídu vhod.

Máte wellness spojené predovšetkým s procedúrami? Buďte bez obáv. Vyberiete si aj z balíčkov, ktoré zahŕňajú masáže, kúpele, zábaly a ďalšie relaxačné procedúry.