Wellness pobyty v Jeseníkoch

Jeseníky ponúkajú veľa možností nielen pre turistov. Navštívte Priessnitzové liečebné kúpele alebo sa zamerajte na hotely s bazénom alebo saunou. Z dovolenky prídete ako vymenený.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Garni Kolštejn musím len vychváliť - personál bol pozorný a vždy nápomocný, izba bola krásne upravená a na jedle v reštaurácii sme si pochutili tak, ako už dávno nie. Oddych v parádnom wellness centre s niekoľkými druhmi sáun nám skvele padol - nabudúce si určite doprajeme aj saunové rituály. Výhodou hotela je jeho skvelá poloha v centre obce Branná, takže je ideálnym východiskovým bodom na turistické trasy v okolí.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Kamzík sme si naozaj užili. Na modernej recepcii nás privítali veľmi milé a usmievavé recepčné. Ubytovaní sme boli v izbe s balkónom a výhľadom na les. Relaxácia v saunách a vírivkách bola parádna. Musím vyzdvihnúť miestnu kuchyňu, pretože ako na raňajkách, tak aj večeriach sme si naozaj pochutnali. Z výletov odporúčame náučné chodníky Karlovou Studánkou a Velkú kotlinu.”

Elena Řepová
Elena Řepová
Obchodný tím


Jeseníky sú doslova rajom pre všetkých milovníkov hôr a panenskej prírody. Región ponúka najčistejší vzduch v strednej Európe, a tak sa sem ľudia hojne vydávajú na kúpeľné a wellness pobyty. Odpočinok si potom spestrujú turistikou, cyklistikou alebo lyžovaním či bežkovaním.

Ubytovanie s wellness centrom v Jeseníkoch

Základom každej skvelej dovolenky je správna voľba ideálneho ubytovania. Pokiaľ si v Jeseníkoch chcete okrem prírody užiť aj relaxáciu, vyberte si hotel alebo penzión s vlastným wellness centrom. Obľúbené je predovšetkým ubytovanie s bazénom, ale aj vírivka a sauna prídu vhod.

Máte wellness spojené predovšetkým s procedúrami? Buďte bez obáv. Vyberiete si aj z balíčkov, ktoré zahŕňajú masáže, kúpele, zábaly a ďalšie relaxačné procedúry.