Sport hotel Dolná Morava *** na pomedzí Orlických hôr a Jeseníkov je ideálnym miestom pre aktívnu dovolenku. Jeho okolie je pretkané turistickými trasami vedúcimi k atraktívnym cieľom. Milovníci zimných športov zase ocenia polohu hotela priamo pod svahmi lyžiarskeho areálu. Užijete si tu aj relaxáciu vo wellness s bazénom a vírivkou, vstup do cvičebnej sály, zľavu na privátny wellness a nudiť sa nebudú ani deti. Pre tých je tu detský kútik aj vnútorná herňa s futbalom a stolným tenisom.

O ubytovaní

Sport hotel Dolní Morava *** stojí v malebnej horskej oblasti Králického Sněžníku na pomedzí Orlických hôr a Jeseníkov v obci Dolní Morava. Obľúbená Stezka v oblacích je odtiaľ len 3 km, rovnako aj Mamutíkův vodný park, Lanový park a Bobová dráha.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete vo svetlých a útulných izbách typu Standard s televíziou, internetom a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii vás čakajú najrôznejšie regionálne pokrmy a tiež raňajky formou bufetu aj večera formou dvouchodového menu. Reštaurácia používa vo veľkej miere lokálne suroviny od pečiva a zeleniny z Králík až po bylinky z vlastnej záhradky. V lete je k dispozícii aj terasa.

Kde budete relaxovať?

Maximálnu relaxáciu si užijete v hotelovom wellness centre. V bazéne s rozmermi 9x4 metre si pohodlne zaplávate a uvoľníte sa vo vírivke až pre osem osôb. Ďalej je k dispozícii fínska sauna a ponuka masáží na objednanie. Hotelový masér má mnohoročnú prax a poskytne vám klasické či športové masáž.

Cestujete s deťmi?

Deti sa môžu vyšantiť na vonkajšom detskom ihrisku. Vo vybraných termínoch ako sú letné prázdniny, Vianoce a Veľká noc prebieha v hoteli tiež animačný program plný hier, aktivít a súťaží.

Niečo naviac

Aby hotel nenesol svoj názov len tak, ponúka tiež veľa možností športového vyžitia. Zacvičiť si môžete vo fitness i v cvičebnej sále, kde nechýba Kettlebell, Gymball, medicimbaly, činky a ďalšie vybavenie. K dispozícii je tiež ping-pong, v lete pétanque, badminton a beach volejbal. Zapožičať si môžete bicykle.

Sport Hotel Dolní Morava ***

Sport Hotel Dolní Morava ***

Dolní Morava 53 , Králíky
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 300 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,3 km
Zjazdovka
0,2 km

Tipy na výlet

Ski areál Dolní Morava - Sněžník

Ski areál Dolní Morava - SněžníkTip na výlet

Začína sa na Dolnej Morave (650 m n. m.) a končí sa až na Králickom Sněžníku (1 140 m n. m.). Ski areál vám ponúka celkom 7 zjazdoviek rôznych obtiažností, 400 metrov dlhú trať určenú pre snowtubing a 2 km dlhú sánkarskú dráhu. Dopravu medzi zjazdovkami vám zaistí skibus zdarma.

Ski areál Branná
Ski areál Branná
Králický Sněžník
Králický Sněžník
Chodník v oblakoch Dolní Morava
Chodník v oblakoch Dolní Morava