Sport hotel Dolní Morava *** na pomedzí Orlických hôr a Jeseníkov neposkytuje len možnosť turistiky a lyžovania. Užijete si tu aj relaxáciu vo wellness s bazénom a vírivkou, vstup do cvičebnej sály, zľavu na privátny wellness a nudiť sa nebudú ani deti. Pre tie je tu detský kútik, ihrisko aj vnútorná herňa so stolným futbalom a stolným tenisom.

O ubytovaní

Sport hotel Dolní Morava *** stojí v malebnej horskej oblasti Králického Sněžníku na pomedzí Orlických hôr a Jeseníkov v obci Dolní Morava. Obľúbená Stezka v oblacích je odtiaľ len 3 km, rovnako aj Mamutíkův vodný park, Lanový park a Bobová dráha.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete vo svetlých a útulných izbách typu Standard s televíziou, internetom a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii vás čakajú najrôznejšie regionálne pokrmy a tiež raňajky formou bufetu aj večera formou dvouchodového menu. Reštaurácia používa vo veľkej miere lokálne suroviny od pečiva a zeleniny z Králík až po bylinky z vlastnej záhradky. V lete je k dispozícii aj terasa.

Kde budete relaxovať?

Maximálnu relaxáciu si užijete v hotelovom wellness centre. V bazéne s rozmermi 9x4 metre si pohodlne zaplávate a uvoľníte sa vo vírivke až pre osem osôb. Ďalej je k dispozícii fínska sauna a ponuka masáží na objednanie. Hotelový masér má mnohoročnú prax a poskytne vám klasické či športové masáž.

Cestujete s deťmi?

Deti sa môžu vyšantiť na vonkajšom detskom ihrisku. Vo vybraných termínoch ako sú letné prázdniny, Vianoce a Veľká noc prebieha v hoteli tiež animačný program plný hier, aktivít a súťaží.

Niečo naviac

Aby hotel nenesol svoj názov len tak, ponúka tiež veľa možností športového vyžitia. Zacvičiť si môžete vo fitness i v cvičebnej sále, kde nechýba Kettlebell, Gymball, medicimbaly, činky a ďalšie vybavenie. K dispozícii je tiež ping-pong, v lete pétanque, badminton a beach volejbal. Zapožičať si môžete bicykle.

Sport Hotel Dolní Morava ***

Sport Hotel Dolní Morava ***

Dolní Morava 53 , Králíky
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,3 km
Zjazdovka
0,2 km

Tipy na výlet

Sky Bridge 721 na Dolnej Morave

Sky Bridge 721 na Dolnej MoraveTip na výlet

Poprechádzajte sa po najdlhšej visutej lávke na svete. Nájdete ju na Dolnej Morave v pohorí Kralický Sněžník, kde most s menom Sky Bridge 721 spája dva horské hrebene - Slamník a Chlum. V takmer 95 metroch nad zemou si užijete jedinečnú 721 metrov dlhú prechádzku. Ocitnete sa tak v nadmorskej výške 1 116 metrov, vďaka čomu sa vám naskytnú úžasné pohľady na okolitú malebnú kopcovitú krajinu.

Na druhom konci lávky ale ešte nič nekončí, vaša cesta pokračuje po nadväzujúcej náučnej ceste Most času, ktorá je prepojená s prvkami rozšírenej reality. K Sky Bridge 721 môžete pohodlne vyjsť lanovkou a užiť si tak nenáročnú prechádzku po hrebeňoch hôr s nezabudnuteľnými zážitkami.

Otváracia doba:

 • Lávka bude prístupná návštevníkom po celý rok
 • 1.5. - 30.6. denne od 10:00 do 16:00 hodín
 • 1.7. - 31.8. denne od 9:30 do 18:00 hodín
 • Ostatné mesiace budú doplnené

Vstupné:

 • Lávka bez lanovky:
  • Dospelý: 350 Kč, dieťa do 15 rokov: 245 Kč.
 • Lávka s lanovkou nahor:
  • Dospelý: 575 Kč, dieťa do 15 rokov: 400 Kč.
 • Lávka s lanovkou nahor aj dolu:
  • Dospelý: 800 Kč, dieťa do 15 rokov: 550 Kč.

(Zdroj fotky: DolniMorava.cz)

Viac informácií
Chodník v oblakoch Dolní Morava
Chodník v oblakoch Dolní Morava
Dolní Morava
Dolní Morava
 Zážitky pre deti - Dolní Morava
Zážitky pre deti - Dolní Morava