Penzión Sen leží v Jeseníkoch v obci Ostružná, ktorá je obklopená ski areálmi a výletnými cieľmi. Vybrať sa môžete aj na obľúbený Praděd a Chodník v oblakoch. V cene pobytu je okrem ubytovania v moderných izbách aj polpenzia, deťom sa zase bude páčiť detský kútik.

O ubytovaní

Penzión Sen je rozhodne hodný svojho mena, skutočne vám totiž zaručí dovolenku ako zo sna. Ak hľadáte penzión s rodinnou atmosférou, potom ste tu správne. Moderná novostavba stojaca v malebnej obci Ostružná na Jesenícku vás uchváti na prvý pohľad. Ubytovaní budete uprostred nedotknutej prírody Jeseníkov, neďaleko významných turistických lákadiel. Čaká vás tu veľa zábavy ako v letnom, tak aj v zimnom období. V lete sa môžete venovať cykloturistike alebo peším výletom v horách, naplánujte si túru napríklad na Keprník (9,8 km) alebo Šerák (8,6 km). Vyraziť môžete tiež do turistického Vrbna pod Pradědem (40,1 km), do malebnej dedinky Karlova Studánka (37,2 km) alebo na Dolní Moravu (32,6 km), kde sa prejdete po najdlhšom visutom moste na svete. V zime je poloha penziónu Sen ešte atraktívnejšia, nachádza sa totiž v tesnej blízkosti vyhľadávaného skiareálu Ramzová (1,5 km) a lyžiarskeho centra Petříkov (2,3 km). V okolí objavíte tiež množstvo kvalitných bežkárskych tratí s nádhernými výhľadmi na Jeseníky alebo Kralický Sněžník.

Kde budete spať?

Hlavu zložíte v jednej z ôsmich moderných izieb. Všetky izby sú vybavené šatníkovou skriňou, televíziou a chladničkou. Súčasťou ubytovania je tiež vlastná, plne vybavená kuchyňa. O vaše súkromie bude postarané, každá z izieb má totiž vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a sociálnym zariadením. Využívať môžete tiež spoločné drevené terasy s výhľadom a príjemným posedením. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie vo všetkých priestoroch penziónu.

Na čom si pochutnáte?

Tešiť sa môžete na bohaté raňajky podávané formou bufetu, z ktorého si vyberú aj náročnejší stravníci. Na mieste si môžete tiež objednať výbornú večeru s tromi chodmi.

Kde budete relaxovať?

Penzión Sen myslí aj na najmenších, ktorí si užijú veľa zábavy v detskom kútiku.

Penzion Sen

Penzion Sen

Ostružná, 135 , Ostružná
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
15:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 300 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Detský kútik
Detské ihrisko
Lyžiareň
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,2 km
Aquapark
24 km
Zjazdovka
1,5 km

Tipy na výlet

Lyžovanie v Jeseníkoch

Lyžovanie v JeseníkochTip na výlet

Zájsť si na zimnú dovolenku v Jeseníkoch bude jeden z vašich najlepších nápadov na zimný pobyt. Či už chcete lyžovať, jazdiť na snowboarde, na bežkách, alebo si len chcete užiť pohodový aktívny či wellness pobyt v horách, Jeseníky vám ponúknu všetko. Pokiaľ sa ale budete chcieť vydať za lyžovaním, skúste napríklad niektorý z našich nasledujúcich tipov.

Kam za lyžovaním v Jeseníkoch?

  • Do Ski areálu Praděd, na tzv. "Moravský ľadovec", kde môžete prejsť až 4,5 km zjazdoviek rôznych náročností a viac ako 20 km upravovaných bežeckých trás.
  • Do Ski areálu Miroslav, ak si chcete užiť skvelý aktívny čas s celou rodinou. Dvojsedačková lanovka, tri lyžiarske vleky, 600-metrový snowpark s railovými prekážkami aj lyžiarska škola poteší všetkých členov vašej rodiny.
  • Do Ski areálu Ramzová, ak vás láka zísť 3,2 km dlhú zjazdovku priamo zo Šeráku alebo prejsť nádherné, panoramatické horské trasy na bežkách.
  • Do Ski Jonas Parku Ostružná za najmodernejšie vybaveným detským park s detským vlekom, pohyblivým pásom a kolotočom. Kým o deti bude dobre postarané, rodičov poteší 6 upravovaných zjazdoviek s dĺžkou 2,5 km.
  • Do Ski areálu Vrbno pod Pradědem pre lyžovanie či snowboardovanie na 800 metrov dlhej zjazdovke, a to aj na požičanom vybavení z tunajšej požičovne alebo pod dohľadom inštruktora.
Viac informácií
Ski areál Ramzová
Ski areál Ramzová
Ski Jonas Park Ostružná
Ski Jonas Park Ostružná
Národná prírodná rezervácia Šerák - Keprník
Národná prírodná rezervácia Šerák - Keprník