Penzion Sen

Penzion Sen

Ostružná, 135, Ostružná
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Martin Parma IČ: 07303980


601145133

info@travelking.sk

Check In
15:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 300 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Detský kútik
Detské ihrisko
Lyžiareň
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,2 km
Aquapark
24 km
Zjazdovka
1,5 km
Bežkovanie
1,5 km

O ubytovaní

Penzión Sen je rozhodne hodný svojho mena, skutočne vám totiž zaručí dovolenku ako zo sna. Ak hľadáte penzión s rodinnou atmosférou, potom ste tu správne. Moderná novostavba stojaca v malebnej obci Ostružná na Jesenícku vás uchváti na prvý pohľad. Ubytovaní budete uprostred nedotknutej prírody Jeseníkov, neďaleko významných turistických lákadiel. Čaká vás tu veľa zábavy ako v letnom, tak aj v zimnom období. V lete sa môžete venovať cykloturistike alebo peším výletom v horách, naplánujte si túru napríklad na Keprník (9,8 km) alebo Šerák (8,6 km). Vyraziť môžete tiež do turistického Vrbna pod Pradědem (40,1 km), do malebnej dedinky Karlova Studánka (37,2 km) alebo na Dolní Moravu (32,6 km), kde sa prejdete po najdlhšom visutom moste na svete. V zime je poloha penziónu Sen ešte atraktívnejšia, nachádza sa totiž v tesnej blízkosti vyhľadávaného skiareálu Ramzová (1,5 km) a lyžiarskeho centra Petříkov (2,3 km). V okolí objavíte tiež množstvo kvalitných bežkárskych tratí s nádhernými výhľadmi na Jeseníky alebo Kralický Sněžník.

Kde budete spať?

Hlavu zložíte v jednej z ôsmich moderných izieb. Všetky izby sú vybavené šatníkovou skriňou, televíziou a chladničkou. Súčasťou ubytovania je tiež vlastná, plne vybavená kuchyňa. O vaše súkromie bude postarané, každá z izieb má totiž vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a sociálnym zariadením. Využívať môžete tiež spoločné drevené terasy s výhľadom a príjemným posedením. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie vo všetkých priestoroch penziónu.

Na čom si pochutnáte?

Tešiť sa môžete na bohaté raňajky podávané formou bufetu, z ktorého si vyberú aj náročnejší stravníci. Na mieste si môžete tiež objednať výbornú večeru s tromi chodmi.

Kde budete relaxovať?

Penzión Sen myslí aj na najmenších, ktorí si užijú veľa zábavy v detskom kútiku.

Tipy na výlet

Jeseníky
Jeseníky
Národná prírodná rezervácia Šerák - Keprník
Národná prírodná rezervácia Šerák - Keprník
Rozhľadňa Zlatý Chlum
Rozhľadňa Zlatý Chlum