Pobyt v rodinnom Hoteli Amstel **** v historickom kúpeľnom meste Győr. Užite si lahodnú polpenziu a nespočetné množstvo ďalších výhod v hoteli priamo pri Dunaji. Do termálnych kúpeľov Rába Quelle to navyše budete mať iba 450 metrov.

Overené Travelkingom

“Hotel Amstel leží v pokojnej časti Györu. Je to rodinný hotel s úžasným a milým personálom, majú tu vynikajúcu kuchyňu a ten pocit, keď som si vychutnával pivo na slnečnej terase na brehu Dunaja, tak ten bol na nezaplatenie.”

Peter Kóša - Spolumajiteľ Travelkingu
Osobne overené v: Júni 2017

O ubytovaní

Hotel Amstel **** sa nachádza uprostred veľkého zeleného parku na brehu rieky Mošonského Dunaja, len pár krokov od historického centra mesta Győr. Slávne termálne kúpele Rába Quelle s panoramatickým výhľadom na mesto ležia len 500 m od hotela. Kúpele prešli nedávno rozsiahlou rekonštrukciou, vďaka tomu ide o jeden z najmodernejších vodných parkov v Európe.

Mesto je plné barokových pamiatok, ktoré určite stojí za to vidieť, napríklad Opátsky dom (1,2 km) z 18. storočia alebo krásne námestie Bécsi kapu tér (1 km). Vyrazte aj do Zoo Xantus János (4,3 km) alebo na obľúbené farmárske trhy. Výlet si urobte k blízkemu Pannonhalmskému arciopátstvu (25 km), ktoré je na Zozname dedičstva UNESCO, je jednou z najstarších maďarských pamiatok a očarí vás záhradou s mnohými druhmi vzácnych kvetov.

Nádhernú prírodu môžete obdivovať aj v chránenej krajinnej oblasti Szigetköz (30 km), ktorú preskúmate pri výletoch pešo, na bicykli, na lodi aj z konského sedla. Čaká tu na vás aj množstvo zábavy, napríklad v dobrodružnom parku Szigetköz (35,7 km) s bohatou sieťou lanových dráh, rôznorodými prekážkami a ďalšími atrakciami, alebo v obore Dodo (30,5 km), kde uvidíte diviaky, jelene, daniele i muflóny.

Kde budete spať?

Ubytujte sa v jednej z 22 útulných, moderne vybavených dvojlôžkových izieb. Všetky izby sú klimatizované a každá má vlastnú kúpeľňu. Okrem pohodlnej manželskej postele tu nájdete aj TV, telefón, malú chladničku a stôl s posedením.

Na čom si pochutnáte?

Restaurácia Amstel Hattyú je jedným z najobľúbenejších miest v meste. Môžete si tu vychutnať tradičné maďarské jedlá i jedlá medzinárodnej kuchyne s moderným nádychom. Dôraz sa kladie na sezónnosť, vysokú kvalitu a čerstvosť surovín a jedálny lístok odráža aj najnovšie gastronomické trendy.

Panzió Amstel ***

Panzió Amstel ***

Töltésszer u. 18 , Győr
Maďarsko

Prevádzkuje spoločnosť:
V.I.C Kft. IČ: 08-09-033040


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 5 000 Ft/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,4 km
Zastávka
50 m
Aquapark
0,4 km

Tipy na výlet

Kúpele Rába Quelle

Kúpele Rába Quelle Tip na výlet

Termálne a zážitkové kúpele Rába Quelle patria k tým najobľúbenejším v celom Maďarsku. Z hĺbky 2 000 m tu tryská liečivá voda s teplotou 37 - 63 °C a je vhodná pre všetkých, ktorí trpia chorobami kostí a kĺbov, prípadne majú problémy so svalmi. Priaznivo ovplyvňuje ťažkosti s trávením a účinná je aj v prípade zníženej funkcie štítnej žľazy.

V kúpeľoch nájdete 3 termálne a 5 zážitkových bazénov:

  • Zážitkový bazén v tvare valca
  • Zážitkový vonkajší veľký bazén so 68 metrov dlhým toboganom a jaskyňou
  • Zážitkový vonkajší relaxačný bazén
  • Zážitkový bazén s vodným barom
  • Zážitkový bazén s vodopádom, gejzírmi a masážou poležiačky
  • Veľký termálny bazén pre vodnú masáž poležiačky s tryskami masírujúcimi chrbát
  • Termálny bazén so šachovnicou, ktorý lieči a upokojuje
  • Termálny bazén s hviezdami s atmosférou pokojnej noci

Nechýba tu ani saunový svet, ktorého súčasťou je fínska sauna, exteriérový bazénik, parná kabína, perličkový kúpeľ, frigidárium a 2 infrakabíny, vyhrievaná kamenná lavica, aromaterapeutická sauna, soľná kabína, masážne kreslo a vírivka.

Kúpele sú otvorené celoročne, od pondelka do nedele v časoch 09:30 - 18:00 hodín. Keby ste chceli navštíviť kúpele aj v iné dni svojho pobytu, celodenný vstup vyjde dospelú osobu na 9 700 HUF (cca 25,50 €) a dieťa do 18 rokov na 7 300 HUF (cca 19 €).

Viac informácií
Mesto Győr
Mesto Győr
Xantus János ZOO
Xantus János ZOO
Kúpele Mosonmagyaróvár
Kúpele Mosonmagyaróvár