• Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Hotel len kúsok od kúpeľov

Rodinný hotel Amstel nájdete v rozľahlej záhrade na brehu Dunaja len pár krokov od termálnych kúpeľov a neďaleko historického centra. Areál hotela poskytuje dosť miesta pre deti, ideálnej rodinnej dovolenke teda nestojí nič v ceste.

Izby hotela sú útulne vybavené: vlastné sociálne zariadenie, minibar a TV. Súčasťou izby je aj malá chodba so vstavanou skriňou.

Vynikajúca polpenzia, ktorá vám zachutí

Hotelová reštaurácia vás očarí, atmosféru pri jedle vykúzli veľký krídlový klavír. Po celú dobu pobytu sa o vás v reštaurácii postará milý a profesionálny personál. K dispozícii sú tiež jedálne lístky v českom jazyku.

Raňajky sú podávané formou bufetu (7:00 - 10:00 hodín), večere sa skladajú z predjedla, polievky, hlavného chodu a dezertu (predjedlo a polievku môžete medzi sebou ľubovoľne meniť).


Hostia oceňujú tiež skvelú polohu hotela - žiadny hotel nie je ku kúpeľom Györ tak blízko ako hotel Amstel.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Vladimir ?.)

Jsme tam velmi spokojeni, personál je v pohodě.

Vynikajúce (Monika N.)

Krásné prostředí hotelu. Celý pobyt odpovídal popisu. Velice dobrá strava. Milý personál.

Skvelé (Karel C.)

Nejprve bych začal tím, že jsme skutečně obdrželi vše, co bylo na kupónu uvedeno. Jak uvítací drink, tak jeden vstup do lázní zdarma a využili jsme i malou finskou saunu. Ochlazení bylo jen sprchou, bazének byl vypuštěný. Snídaně byly bohaté a každý si mohl vzít podle potřeby. Ochotný personál vše průběžně doplnil. Večeře nebyly zrovna bohaté, spíše menší porce, ale stačily nám. Hotel na nás zapůsobil spíše minimalisticky - malé těsné pokoje, menší koupelnička, umyvadýlko, malý sprchový boxík, jak na pokoji, tak i v sauně. Co bychom chtěli doporučit je procházka nočním městem. Je to romantické a inspirativní.