O ubytovaní

Penzión Amstel Hattyú **** sa nachádza uprostred veľkého zeleného parku na brehu rieky Mošonského Dunaja, len pár krokov od historického centra mesta Győr. Obľúbené termálne kúpele Rába Quelle s panoramatickým výhľadom na mesto ležia len 500 m od hotela. Mesto je plné barokových pamiatok, ktoré určite stoja za to navštíviť. Blízke Pannonhalmské arciopátstvo (25 km), ktoré je na Zozname dedičstva UNESCO, je jednou z najstarších maďarských pamiatok a disponuje záhradou s mnohými druhmi vzácnych kvetov. Nádhernú prírodu chránenej krajinnej oblasti Szigetköz (30 km) môžete objavovať pri výletoch pešo, na bicykli, na lodi aj z konského sedla.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v modernej dvojlôžkovej izbe. Všetky izby disponujú klimatizáciou, televízorom, chladničkou, telefónom, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Tešiť sa môžete na tradičné maďarské pokrmy i medzinárodnú kuchyňu v modernom prevedení. Dôraz je kladený na sezónnosť, vysokú kvalitu a čerstvosť surovín. Ráno si v reštaurácii Amstel Hattyú vychutnáte raňajky vo forme bohatého bufetu. Cez deň je možné objednávať pokrmy z jedálneho lístka. Večer sa servírujú večere výberom z menu.

Kde budete relaxovať?

Po náročnom dni si oddýchnete vo fínskej saune.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Lumír Š.) ( - Česko)

S pobytem v hotelu Amstel jsme velice spokojeni. Vše co bylo uvedeno v kupónu bylo splněno. Personál úžasný, dokonce servis restaurace hovořil slovensky, takže paráda.

Skvelé (Jana M.) ( - Česko)

Hotel pěkný, místo taky. Sauna nám nebyla nabídnuta. Přistýlky pro děti nemají.

Vynikajúce (Vladimir Č.) ( - Česko)

Jsme tam velmi spokojeni, personál je v pohodě.