• Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

  • Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Hotel len kúsok od kúpeľov

Rodinný hotel Amstel nájdete v rozľahlej záhrade na brehu Dunaja len pár krokov od termálnych kúpeľov a neďaleko historického centra. Areál hotela poskytuje dosť miesta pre deti, ideálnej rodinnej dovolenke teda nestojí nič v ceste.

Izby hotela sú útulne vybavené: vlastné sociálne zariadenie, minibar a TV. Súčasťou izby je aj malá chodba so vstavanou skriňou.

Vynikajúca polpenzia, ktorá vám zachutí

Hotelová reštaurácia vás očarí, atmosféru pri jedle vykúzli veľký krídlový klavír. Po celú dobu pobytu sa o vás v reštaurácii postará milý a profesionálny personál. K dispozícii sú tiež jedálne lístky v českom jazyku.

Raňajky sú podávané formou bufetu (7:00 - 10:00 hodín), večere sa skladajú z predjedla, polievky, hlavného chodu a dezertu (predjedlo a polievku môžete medzi sebou ľubovoľne meniť).


Hostia oceňujú tiež skvelú polohu hotela - žiadny hotel nie je ku kúpeľom Györ tak blízko ako hotel Amstel.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Eva B.)

Hotel odpovídal popisu, pokoj byl útulný, čistý. Personál velice milý a strava vynikající.

Dobré (Pavlína B.)

V našem termínu pobytu měli v hotelu dvě svatby, takže personál se permanentně věnoval stálým přípravám, byl velice neosobní. Nespokojenost také byla, co se týče stravy, jelikož nebyla pestrá, na večeři bych očekávala lepší druhý chod, než špagety s hřibami, na druhou večeři jsme dostali kuřecí závitky s hranolky a maso bylo ještě v syrovém stavu. Omluvu jsme nedostali žádnou, ani náhradní večeři. Wellnes byl super, ten jsme si užili. Město je nádherné na procházky, nákupy i pro noční život.

Vynikajúce (Michal P.)

Prostředí krásné, všude čisto, hotel po rekonstrukci, v termalech i na hotelu spousta věcí v češtině nebo slovenštině takže paráda.