Elegantný Hotel Piotr *** SPA & Wellness je splnený sen. Kedykoľvek si môžete zájsť do bazéna, vírivky, sauny alebo posilňovne. Navyše vás čakajú raňajky, prípadne polpenzia a 10 % zľavy na ďalšie vyžitie (biliard, bowling, masáže...).

O ubytovaní

Hotel Piotr *** SPA & Wellness sa nachádza v mestečku Boguszów-Gorce len 20 km od hraníc s Českom. Centrom mesta je malebné námestie (3 km) s množstvom historických budov a krásnym kostolom. Príjemnou prechádzkou dôjdete na Biele skaly (1 km) alebo môžete zdolať niektorý z mnohých okolitých kopcov. Nájdete tu tiež nádherný romantický zámok Książ (18 km) s veľmi zaujímavými prehliadkami. Nezabudnuteľným zážitkom je tiež návšteva tajomného podzemného mesta Osówka (30 km), ktoré vzniklo za dosiaľ neznámym účelom počas 2. svetovej vojny. Úchvatné skalné labyrinty Adršpachu na českej strane sú vzdialené len 25 km od hotela.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v elegantnej dvojlôžkovej izbe. K vybaveniu patrí LCD televízor, WiFi pripojenie, chladnička a vlastná kúpeľňa so sprchou, fénom, uterákmi a kozmetikou. Nechýba ani telefón, písací stôl a set na prípravu čaju a kávy.

Na čom si pochutnáte?

V príjemnej hotelovej Reštaurácii Magdalenka si vychutnáte pokrmy s prvkami poľskej, talianskej a európskej kuchyne. Všetky jedlá sú pripravované z čerstvých miestnych surovín. Pestrú ponuku dopĺňa široký výber pív a vín. Ráno si vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Potom je možné objednávať špeciality z jedálneho lístka. Večer sa servírujú dvojchodové večere. Počas leta sa na terase reštaurácie usporadúvajú obľúbené večery s grilovaním.

Kde budete relaxovať?

Načerpajte nové sily a elán v hotelovom SPA & Wellness. Nájdete tu zážitkový bazén, vírivku, soľnú jaskyňu a fínsku aj parnú saunu. Samozrejmosťou je oddychová zóna s pohodlnými ležadlami. Dokonalé uvoľnenie vás čaká pri niektorej z príjemných masáží.

Cestujete s deťmi?

Pre malých hostí je pripravený detský kútik s množstvom hier a zábavy.

Niečo naviac

Večer si môžete spestriť hraním bowlingu či biliardu. Ak ste radi v pohybe aj na dovolenke, využite neobmedzený vstup do hotelového fitness.

Hotel Piotr *** Spa & Wellness

Hotel Piotr *** Spa & Wellness

Tadusza Kosciuszki 4 , Boguszow-Gorce
Poľsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 40 Zł/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 20 Zł/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
5 km
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zastávka
0,3 km
Zjazdovka
11,4 km

Tipy na výlet

Park Wodny Aqua Zdroj

Park Wodny Aqua ZdrojTip na výlet

Ak si chcete zaplávať alebo si len tak oddýchnuť, Park Wodny Aqua Zdroj je to pravé pre vás. Vnútorný plavecký bazén je dlhý 25 metrov a je vytvorený v súlade s pravidlami najvyšších svetových plaveckých súťaží, takže sa v ňom môžete cítiť ako ozajstní profesionálni športovci. Vnútorný rekreačný bazén je potom vybavený rôznymi atrakciami a vodnými tryskami, deti určite potešia tri rôzne dlhé tobogany. Otvorené je každý deň od 6:00 do 22:00 hodín, dospelých vstup na dve hodiny stojí okolo 20 zł (asi 5 €).

Viac informácií
Adršpach
Adršpach
Aquapark Kudowa-Zdrój
Aquapark Kudowa-Zdrój
PODZEMNÉ MESTO OSÓWKA
PODZEMNÉ MESTO OSÓWKA