Užite si dovolenku pri slovenskom "Mŕtvom mori" v Podhájskej. Ubytovaní budete v jednom zo štyroch penziónov blízko termálneho kúpaliska - podľa vášho výberu. V cene sú tiež raňajky a zľava na vstup do Rímskych kúpeľov.

Termálne kúpalisko Podhájska Tip na výlet

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 12 ha. Nájdete tu niekoľko bazénov s termálnou vodou - sedací, ochladzovací aj detský bazén. Ďalej tiež tobogány, športové ihriská a veľa atrakcií. Voda v kúpeľoch sa často porovnáva s vodou z Mŕtveho mora. Unikátne zloženie vody pozitívne pôsobí na kožné ochorenia, choroby dýchacích ciest, bolesti kĺbov a chrbta a pobyt tu pomohol tisícom návštevníkom. V tomto areáli nájdete aj Wellness centrum Aquamarín s 9 bazénmi a množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie aj vnútorné bazény a bohaté wellness).

Viac informácií

Komfortné ubytovanie hneď pri termálnom kúpalisku

Penzión Quatro I. delí od kúpaliska len 500 m. Všetky izby penziónu sú vybavené minibarom, WiFi pripojením a televíziou aj s českými stanicami. Samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie. Ak sa vám ale nechce prekonať ani tých pár metrov k vode, nezúfajte - pri Penzióne Quatro sa rozprestiera vonkajší bazén s terasou a lehátkami. Nájdete tu i altánok s grilom.

Penzióny Quatro II. a III. ležia vo vzdialenosti len 300 metrov od termálneho kúpaliska v Podhájskej. Ani tu vám v pohodlných izbách nebude chýbať minibar, WiFi pripojenie ani televízia či samostatná kúpeľňa.

Nový penzión Quatro IV. vzdialený 250 metrov od termálneho kúpaliska sa nachádza v tichom prostredí pod lesom pri viniciach. V izbe máte naviac rýchlovarnú kanvicu a balkón vo forme terasy.

Penzióny Quatro vás každé ráno pohostia výdatnými raňajkami servírovanými formou bufetu.

Penzión Quatro

Podhájska 894, Podhájska
Slovenská republika

+421 907 884 866

penzionquatro@gmail.com

Check in
od 13:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik po dohode s penziónom
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Detské ihrisko
Konferenčná miestnost

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od moře/jezera/lázní
0,5 km
Zastávka
0,9 km
Aquapark
0,5 km