Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Komárno: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Komárno patrí medzi najstaršie slovenské mestá. Nachádza sa na sútoku riek Váh a Dunaj a je obklopené najúrodnejšou krajinou na Slovensku. Bohatá história mesta na vás dýcha na každom kroku. Nájdete tu pevnosť zo 16. storočia, ktorá nebola nikdy dobytá. Jedinečným zážitkom je návšteva Nádvoria Európy, čo je námestie so stavbami reprezentujúcimi architektúru a charakteristiku jednotlivých európskych krajín. Milovníci wellness si prídu na svoje vďaka termálnemu kúpalisku.

Termálne kúpalisko Komárno Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Celoročný relax prináša **termálne kúpalisko v Komárne na ploche 2,5 hektárov**. Návštevníkov láka najmä minerálna voda s liečivými účinkami na kĺbové, reumatické a ženské choroby. V letnej časti areálu sa nachádza hneď niekoľko bazénov vrátane športového a dvoch detských. Celoročne tu môžete využívať **vnútorný bazén s termálnou vodou, dve sauny s ochladzovacím bazénom, rehabilitačnú telocvičňu, ponuku masáží a fitness centrum**. V areáli strediska sú aj plážové priestory, ihriská pre deti a minigolf.
Viac informácií

Komárno Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Komárno je nielen najjužnejším, ale aj najnižšie položeným miestom v Slovenskej republike. Od svojho maďarského náprotivku ho delí len rieka Dunaj. Do maďarského mesta Komárom sa teda dostanete jednoducho len prejdením alžbetínského mostu, ktorý tieto dve mestá spája. Komárno je vďaka svojej polohe a klíme ideálnym miestom na letnú dovolenku, čo dokazuje i veľký počet rekreačných stredísk v meste a jeho blízkom okolí. Pri jeho návšteve nezabudnite na známe Nádvorie Európy a starú nedobytnú Komárňanskú pevnosť.
Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 8 tipov

Komárno: Tipy na výlet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK