Objavte krásy Čáslavi a Kutnej Hory (UNESCO) pri prechádzkach či z vtáčej perspektívy počas vyhliadkového letu. Ubytujte sa v štýlovom Penzióne Aviatik a vychutnajte si raňajky formou bufetu aj sekt v súkromnej saune. Pri variante s letom vás navyše čaká obed v reštaurácii na letisku.

O ubytovaní

Penzión Aviatik stojí v historickom centre mesta Čáslav, odkiaľ to máte len kúsok na zámok Žleby (8 km) a do Kutnej Hory (11 km) zapísanej do Zoznamu UNESCO. Celým penziónom sa nesie téma letectva, štýlové exponáty, obrazy a skutočné rekvizity nájdete v izbách aj v spoločných priestoroch. V jedálni napríklad visia na stene vrtule.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej zo 6 štýlovo zariadených izieb s nábytkom z masívneho dreva, SAT televíziou a kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Niektoré izby majú tiež chladničku.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii si každé ráno pochutnáte na raňajkách formou bufetu.

Kde budete relaxovať?

Pre odpočinok je hosťom k dispozícii sauna, ešte viac si zážitok užijete s fľašou sektu.

Penzion Aviatik

Penzion Aviatik

Náměstí Jana Žižky z Trocnova 79 , Čáslav
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Zastávka
0,4 km

Tipy na výlet

Chrám svätej Barbory

Chrám svätej BarboryTip na výlet

Priamo v Kutnej Hore nájdete úchvatnú stavbu, ktorá môže konkurovať aj katedrále na Pražskom hrade. Chrám svätej Barbory by ste pri prehliadke mesta rozhodne nemali vynechať, naopak sem zamierte čo najskôr. Budete obdivovať gotické klenby, nádherná štíhla okná, sochy aj drobné detaily výzdoby. Katedrála sa stavala v rokoch 1388 - 1558 pod vedením niekoľkých architektov vrátane presláveného Petra Parleřa, staviteľa Svätovítskej katedrály. Majestátny chrám bol v roku 1995 zaradený za zoznam pamiatok UNESCO a úžas vyvoláva dodnes.

Viac informácií
Vlašský dvůr v Kutnej Hore
Vlašský dvůr v Kutnej Hore
Čáslav
Čáslav
Údolie Doubravy pri Chotěboře
Údolie Doubravy pri Chotěboře