Pobyt blízko centra

Všetky krásy centra mesta máte ako na dlani - stačí sa len rozhliadnuť vôkol seba a vidíte tie najvýznamnejšie pamätihodnosti, za ktorými ste prišli. Nevraviac o tom, že v centre sa nachádzajú vždy tie najlepšie reštaurácie, kluby a kultúrne podujatia. Ubytovanie v centre má svoje nesporné výhody.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Z pobytu sme boli naozaj nadšení. Atmosféra kúpeľného Bad Gasteinu v spojení s okolitými horami je úžasná. Samotný hotel uspokojí aj náročnejšiu klientelu. Každý deň sme sa tešili na bohaté raňajky a veľmi chutné večere. Nesmiem zabudnúť ani na wellness, kde sme si každý deň oddýchli. Lokalita je ideálna pre najrôznejšie výlety do okolia, či už v zime, alebo v lete. Verím, že aj keby nám nevyšlo počasie, tak si pobyt vďaka termálnemu bazénu užijeme.”

Štepán Pospíšilík
Štepán Pospíšilík
Vedúci marketingového tímu


Ubytovanie v centre so sebou prináša nespočetne benefitov. Okrem toho, že máte na dosah tie najlepšie kaviarne a reštaurácie a na obchody akéhokoľvek druhu narazíte na každom rohu, ste tiež blízko ohromnému množstvu turistických atrakcií.

Kde sa ubytovať v centre mesta v zahraničí?

Keď sa rozhodnete ubytovať v centre Prahy, Českého Krumlova alebo Telča, budete tak zároveň uprostred pamätihodnosti zapísanej na Zozname svetového dedičstva UNESCO. A to celkom stojí za to, nie? Za pobyt v centre však rozhodne stojí aj Plzeň, kde si môžete často užiť aj pivné kúpele.

Tiež Budapešť s mnohými možnosťami wellness a kúpeľov rozhodne stojí za návštevu, a pokiaľ sa ubytujete priamo v centre Budapešti, budete to mať blízko k Budínskemu hradu, k budove parlamentu do kúpeľov.

To isté v Krakove. Hlavné námestie, židovská štvrť aj hrad Wawel budú na dosah ruky.